Jude Law

David Jude Law

8,3
76 748 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jude Law

Nie lubię tego typu urody u facetów , choć blondyni potrafia być seksowni i bardzo przystojni
to u tego calego Juda nie umiem dostrzec urody ani seksapilu . Owszem jesli odpowiednio obrobic i oswietlic twarz to moze jakąs urode da sie dostrzec ale generalnie piękny to on na pewno nie jest ! Jakis taki babiaty i lalusiowaty choc ostatnio zmężniał to urody nie ma

hdsr32

moim zdaniem np w The Holiday byl bardzo pociagajacy :)

lassa_2

Jude to również nie jest typ urody, które zwykle mi się podoba, ale w jego przypadku nie chodzi o to, że jest super przystojny, ale ma coś takiego w sobie... nieuchwytnego. M. in. spojrzenie, uśmiech... i akcent. Ja osobiście po prostu uwielbiam jego brytyjski akcent. I tak jak napisała poprzedniczka jest pociągający i na swój sposób seksowny. Ale każdy ma po prostu inne odczucie.

Lady_Selene

Zgadzam sie z toba w 100%.
Dokładnie słowo w słowo.:)

matysia86

Mnie się bardzo podoba, bo właśnie się wyróżnia na tyle tych wszystkich "pięknych i idealnych" amerykańskich aktorów.

lassa_2

Cholera, ciągle zapominam, że tam grał. uuu, bardzo fajna rola. Ale najlepszy był we Wzgórzu nadziei. Na moje nieszczęście strasznie podobny w tym filmie do mojej pierwszej miłości.

hdsr32

To kwestia gustu.

hdsr32

najprzystojniejszy mężczyzna na ziemi. idealny uśmiech, oczy i włosy <3

lakeofffire

Z urody ostatnio zaczął mi się nawet podobać, ale aktorzyna z niego słaby;))

hdsr32

Gusta są jak najbardziej różne ;) Ale mnie osobiście BAAARDZOOO się podobał w Sherlocku Holmes'ie :D
Te jego baczki - nie wiem dokładnie jak się to nazywa - i ogólnie cały wygląd działał na mnie jak magnes ;-P

FilmQueen_13

zgadzam sie w 100% , o gustach sie nie dyskutuje. Mnie urzekł w Holiday <3 dobra dupa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones