Jude Law

David Jude Law

8,3
76 858 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jude Law

nie przekonał mnie w żadnym swoim filmie. mizerny aktor, w dodatku pozbawiony pewnego uroku osobistego, który często bardzo przydaje się w tym zawodzie.

Constance_2

Hmm... Moim zdaniem jest bardzo sympatyczny tylko na tym zdjęciu na Fw wygląda jak po tygodniowym ciągu ćpania i picia. Np. W filmie "Alfie". Nienajlepsza produkcja, ale Jude był tam bardzo fajny! I sprawiał miłe wrażenia. Niewiem co masz na myśli pisząc , że jest pozbawiony uroku osobistego. Moim zdaniem jest sympatyczny i seksuśny;). Ale pozdrawiam!!!

Constance_2

Hmm... Moim zdaniem jest bardzo sympatyczny tylko na tym zdjęciu na Fw wygląda jak po tygodniowym ciągu ćpania i picia. Np. W filmie "Alfie". Nienajlepsza produkcja, ale Jude był tam bardzo fajny! I sprawiał miłe wrażenia. Niewiem co masz na myśli pisząc , że jest pozbawiony uroku osobistego. Moim zdaniem jest sympatyczny i seksuśny;). Ale pozdrawiam!!!

Constance_2

Hmm... Moim zdaniem jest bardzo sympatyczny tylko na tym zdjęciu na Fw wygląda jak po tygodniowym ciągu ćpania i picia. Np. W filmie "Alfie". Nienajlepsza produkcja, ale Jude był tam bardzo fajny! I sprawiał miłe wrażenia. Niewiem co masz na myśli pisząc , że jest pozbawiony uroku osobistego. Moim zdaniem jest sympatyczny i seksuśny;) A co do talentu. Nie jest naprawdę zły. Napewno są lepsi, ale niewiele, bo dzisiaj nawet Hiltonówna gra w filmach. Ale pozdrawiam!!!

Figa

Ło cholera. Sorry ze się powtarzam, ale to była drobna awaria. :)

Constance_2

jak dla mnie ma urok osobisty i jest bardzo przystojny ale to tyle na jego temat. kiedy dostał nominację do oscara łudziłam się że umie grać ale kiedy zobaczyłam 'alfie' w jego wykonaniu to już zwątpiłam. szkoda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones