Judith Vittet

8,1
100 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Judith Vittet

muszę przyznać, że nieźle grała w Mieście Zaginonych Dzieci...

AnnAntonina

Szkoda, ze "tylko" obiecujaca juz pozostanie.

Mulambo

w tym filmie zagrała jako dziecko, ma jeszcze sporo czasu przed sobą, no chyba, że zrezygnowała z aktorstwa (filmowego) z jakiś względów...

swoją drogą na filmwebie może nie być aktualna lista filmów czy seriali francuskich...

AnnAntonina

Niestety lista na filmwebie jest aktualna. "Pan K" jest ostatnim filmem w jakim zagrala, jesli mozna to w ogole nazwac "zagraniem", bo pojawila sie raptem w jednej scenie. Tak wiec ma teraz 21 lat (akurat dobrze pamietam, bo jestem z tego samego rocznika :)) i od 10 nie zagrala w zadnym filmie czy serialu. I nic nie slychac, aby sie to mialo zmienic. "Miasto zaginionych dzieci" to jeden z moich ulubionych filmow - jesli nie ulubiony - i troche szperalem w necie na jego temat. Znalazlem kiedys wywiad w ktorym powiedziala, ze wcale nie jest pewna czy chce byc aktorka, a to w zestawieniu ze stanem obecnym jej filmografii raczej nie wrozy najlepiej. A szkoda, bo po tym co pokazala w "Miescie..." mysle, ze moglaby byc genialna aktorka.

PS: Ty chyba tez lubisz ten film, bo wpisalem sie ponad rok po Tobie i juz po 2 godzinach odpowiedzialas. :)

Mulambo

lubię :)

AnnAntonina

Chcialem zdobyc inne filmy w ktorych zagrala, zeby zobaczyc czy "Miasto..." to nie byl przypadkiem wyjatek. Jedyne co udalo mi sie obejrzec to "Pan K". Pojawia sie w nim na cale 3 czy 5 sekund i nie robi nic. :D Zdobycie pozostalych graniczy chyba z cudem. I chyba nie ma co liczyc, ze jeszcze kiedys zagra, wiec... pozostaje mi ogladac filmy z Natalie Portman. :)

Mulambo

hehe no szkoda. tez myslalem ze jakis film z nia obejze.
rowniez bardzo spodobalo mi sie miasto.. pozdrawiam :)

AnnAntonina

Tam zagrała, moim zdaniem, fantastycznie i wielka szkoda, że rzuciła karierę aktorską już dwa lata później. Naprawdę oczarowała mnie swoją kreacją i grą aktorską - nie pamiętam już kiedy jakakolwiek kobieta (a tutaj dziewczynka) na srebrnym ekranie wywołała u mnie takie reakcje.

Salt_The_Fries

Ja jestem świeżo po obejrzeniu 'Miasta zaginionych dzieci' i również zachwyciła mnie kreacja aktorska Judith:)
Taka mała a zagrała całkowicie profesjonalnie.Doskonale wpasowała się w klimat dzieł Jeuneta.
Tak nawiasem mówiąc to moje pierwsze skojarzenie to właśnie ogromne podobieństwo do Natalie:):)

AnnAntonina

Bardzo podobna do dziewczyny grającej wampira w szwedzkim "Pozwól mi wejść". Niemal identyczna.

http://www.impulsegamer.com/dvd/lettherightonein02.jpg
http://img.yaboon.com/person/2590.jpg

HlTMAN

Oglądałem obydwa te filmy i one (aktorki) wcale nie są podobne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones