Judy Greer

Judith Therese Evans

6,9
10 882 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Judy Greer

W TWO AND A HALF w 4 sezonie gra siostrę Herba Melnicka, nowego męża Judith a w odcinkach z Ashtonem Kutcherem gra byłą żonę Waldena, Bridget.

wawmas

No właśnie też dziś na comedy central ogldam jakiś starszy odcinek dwóch i poł, patrze, a tam była żona Waldena jest siostrą Herba i nazywa się jakoś inaczej. W Diabli Nadali też były takie akcje z powtarzającymi się aktorami, ale nie wiem po co :P

wawmas

dokładnie, takie sytuacje mnie irytują, jakby mieli widza za kretyna

vilee

Raczej za sklerotyka.
To naprawdę dziwne brać tak wszystko do siebie.

wawmas

W sitcomach tak jest, nie dba się o takie szczegóły. Producenci mają swoich znajomych wśród aktorów i obsadzają cały czas tych samych i jak widać nawet do różnych ról w tym samym filmie/serialu. Czasem kiedy 1 aktor kończy karierę, a bohater jest potrzebny to daje się innego aktora i tą samą postać grają 2 osoby. Pannę Pasternak grały 2 aktorki - za pierwszym razem w którymś z pierwszych sezonów i później druga w 6 sezonie. Było też coś takiego w "On, ona i dzieciaki" - kiedy odeszła aktorka grająca jedną z głównych ról to zastąpiła ją inna, a jeden z bohaterów na jej widok powiedział "jakoś inaczej dziś wyglądasz".

wawmas

też właśnie trafiłem na ten odcinek, sezon 4 odcinek 19 :)

matheww94

w 20 odcinku także, a nawiasem mówiąc jakim cudem Herb i Judith brali ślub kościelny, skoro Judith jest po rozwodzie z Alanem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones