Julia RobertsI

Julia Fiona Roberts

8,2
55 890 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Roberts

już nawet aktorka która gra facetów lub babochłopy jest ładniejsza -mowa o Hilary Swank.

Ryoko_3

Zazdrościsz jej urody? Ona jest bardzo ładna, ale są setki piękniejszych kobiet. Pokaż swoje zdjęcie to porównamy, czy pisze to kobieta choć w połowie tak piękna jak Julia Roberts.

_mosquito_

Ona jest piękna!
Bardzo charakterystyczna uroda. I ten ,,żabi usmiech".
Jest bardzo piękną kobietą.

użytkownik usunięty
Ryoko_3

Ale takiego uśmiechu jak ona to żadna aktorka nie ma...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mariuszlublin

"Najbrzydsza i najbardziej chamska aktorka jaką widziałem" - chamska?
Przeczytaj swoją wypowiedź i zastanów się czy Ty oddzywasz się jak
kulturalna osoba.

"potwór, kurwa, rasowy ludzki śmieć" - przykłady z Twojej wypowiedzi na
widok których mi jako kobiecie ma się ochotę (zacytuję Cię) zesrywać się w
gacie.

Odnoszę wrażenie że jesteś osobą nie szanującą nikogo oprócz siebie a
zwłaszcza kobiet. Nie rozumiem jak jako osoba która nigdy nie spotkała tej
aktorki możesz w ten sposób ją nazywać. Dziwie się że Twój post nie jest
jeszcze skasowany. Na widok takich "niewyżytych" facetów jak Ty,
obrażających kobiety w tak paskudny sposób ma się ochotę splunąć na ziemię.

Ryoko_3

powiem tyle, gust to gust, imo Julia Roberts nie jest ładna, nie podoba mi się, aktorką cudowną teżnie jest, ale nie trzeba od razu jej tak obrażać ; p

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
KokainKa_978

Julia roberts jak na swoj wiek jest ładna..... A o co ci chodzi z ta Hilary Swank przeciez ma fajna nietypową urodę!!!!!! Obrażasz dwie ładne dziewczynny bo pewnie zazdrościsz!!!!

Ryoko_3

pierwsze komentarze- ostro :P
moim zdaniem nie jest zbyt piekna, ale nie jest też brzydka. Ogolem nie podoba mi sie jej nos. Reszta jest do przyjecia :)

paula_kaprys

sory lala ktora napisala 'ze wszyscy jej zazdroscimy' . Jesli zazdroscisz pani Roberts urody to musisz byc naprawde paskudna.

Brzydka nie jest, usmiech ma ladny, ale w kwesti urody jest multum piekniejszych kobiet, chociazby w swiecie filmu, nie mowiac juz o tych 'normalnych' , choc przyznac trzeba- jest charakterystyczna i to bardzo.
Aktorka tez dobra, nawet bardzo, choc jest w niej cos takiego, co mnie po prostu, nie tyle ze odpycha lecz sprawia ze nigdy nie umiescilabym jej w czolowce tych 'najbardziej lubianych' . :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones