Julia RobertsI

Julia Fiona Roberts

8,2
55 947 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Roberts
Viva_La_Vida

Zależy od gustu osoby, której mam polecić :). Erin, Notting Hill, Mamuśka, Stalowe Magnolie, Raport Pelikana, Teoria Spisku, Pretty Woman. Nie umiem wybrać jednego, bo każdy ma w sobie coś. No i trylogia Ocean's 11,12 (w tych częściach grała p. Roberts)

palafka

Pretty Woman - Najlepszy film z nią

Viva_La_Vida

Myślę że jeżeli chodzi o mnie to poleciłabym "closer".
Ale to rzeczywiście zależy od gustu osoby której się poleca.W każdym razie warto oglądać filmy z tą aktorką, ze względu chociażby na nią samą.

yoko_yamaha

"Mój chłopak się żeni" albo "Mamuśka". Jej rola w "Erin Brockovich" jak dla mnie przeceniona...

użytkownik usunięty
mrs_robinson

Erin Brockovich,Mamuśka(świetny film) stalowe magnolie,Pretty Woman ;P (dość zabawny)

Viva_La_Vida

Erin Brockovich - mimo wielu negatywnych komentarzy, dla mnie była w nim świetna.

Viva_La_Vida

Erin Brockovich-moim zdaniem najlepsza jej rola w karierze.Fajnie grała również Pretty Woman,Nothing Hill,Teoria spisku:)

Viva_La_Vida

myślę, że spokojnie mogę polecić "Pretty woman", "Uśmiech Mony Lizy", no i oczywiście niezapomnianą "Erin Brockovich"

Viva_La_Vida

Nikt nie wspomniał o filmie Hook, gdzie jest naprawdę urocza :D

Viva_La_Vida

myślę, że bliżej

patrycjadzikowska

Myślę, że na początek "Stalowe Magnolie"

Viva_La_Vida

Erin Brockovich. A z komedii to Nothing hill ;D

Viva_La_Vida

Erin Brockovich-boskaaa i Nothing Hill :) i boskiiii film :* lubię go z moją mamą:* Uciekająca panna młoda :)

MJOhnny

oczywiście Erin Brockovich stalowe magnolie za wcześnie umierać mary railly i sypiając z wrogiem roberds jest moją ulubiona aktorką kocham ja od dawna...

Viva_La_Vida

Linia życia

humalassa

Erin - Pokazała tam wszystko, co aktorka może pokazać grając w filmie, cudowna rola.

Viva_La_Vida

ja polecę Nothing Hill, widziałam może jeszcze z 5 innych filmów z jej udziałem, więc nie jestem jakąś znawczynią
ale powiem, że mnie ona nie podchodzi (oprócz w nothing hill) często właśnie gra rolę laski, głównej bohaterki romansu, a ja się zawsze zastanawiam co dany facet w niej widzi, bo dla mnie z wyglądu jest średnia(ale każdy ma inny gust) i ogólnie jakaś taka melancholijna, smutna, zamartwiona i dlatego mnie nie przekonuje

miikosky

Erin, Stepmom i wiele, wiele innych :)
Kocham jej uśmiech w 'Sypiając z wrogiem', choć zresztą nie tylko tam ;)

Viva_La_Vida

Tylko i wyłącznie Pretty Woman

Viva_La_Vida

nie będę oryginalny pisząc Erin Brockovich ale w pretty woman tez dobra rola chociaż nie jestem fanem filmu

jadzy

Na pewno polecę Erin Brockovich, Closer, Pretty Woman i może Stalowe Magnolie? <myśli>

Viva_La_Vida

z pewnością "Uśmiech Mona Lisy". Julia Roberts zagrała tam rewelacyjnie.

Viva_La_Vida

Erin Brockovich, bardzo dobry film. I Pretty Woman, zdecydowanie jedna z najlepszych komedii romantycznych.

Viva_La_Vida

Erin Brockovich nie ma lepszego filmu! znam go na pamięc:)

hugo1804_filmweb

Za wcześnie umierac.

anuta

Zdecydowanie Notting Hill- klasyk

Viva_La_Vida

Erin Brockovich, Mój chłopak się żeni (jedna z moich ulubionych komedii romantycznych).
I oczywiście Closer. Chociaż muszę powiedzieć, że jej rola nie była najlepsza w tym filmie, ale warto obejrzeć, bo jest świetny.

Bo Pretty Woman chyba każdy zna, Notting Hill też jest dobry :)

Viva_La_Vida

Zdecydowanie Pretty Woman.

Viva_La_Vida

Pretty Woman rzecz jasna :)
ew. Raport Pelikana
Szkoda, że teraz gra już w samych 'kupach'...

lia_7

Kocham kłopoty

Viva_La_Vida

PREETY WOMAN!!!!!!!!!!!!!

Viva_La_Vida

Czemu nikt nie wymienił Uciekającej panny młodej? :D

foxmulder

Zdecydowanie poleciłabym "Za wcześnie umierać". Jeden z lepszych moim zdaniem filmów z jej udziałem. Chociaż jest dużo równie dobrych filmów, w których zagrała Roberts. :)

Viva_La_Vida

pretty woman

TikiBar

kiepska z niej aktorka ale w fajnych filmach zagrała- polecić mogę oceans 11.12 13(bez Julii) mamuśka, noting hill, raport pelikana, sypiając z wrogiem, i nie koniecznie ale zobaczyć można pritty woman i uciekająca panna młoda i mój chłopak się żeni takie trochę rzygi to są jak dla mnie.

Viva_La_Vida

1. raport pelikana
2. closer
3. stalowe magnolie
4. notting hill

użytkownik usunięty
Viva_La_Vida

Ocean's Eleven: Ryzykowna gra
Notting Hill
Jedz, módl się, kochaj

Viva_La_Vida

Erin Brockovich, zdecydowanie. Bardzo lubię filmy z Julią, ale ten (w moim odczuciu) jest wyjątkowo inspirujący, szczególny. Uwielbiam Pretty Woman, ale poleciłabym go jednak na drugim miejscu.

Viva_La_Vida

"Za wcześnie umierać" - Zaje...isty Film

Viva_La_Vida

"Mamuśka" "Sypiając z wrogiem" "Pretty Woman" (nie sposób wybrać 1 tytuł).

Viva_La_Vida

Wszystkie, to świetna aktorka.

użytkownik usunięty
Viva_La_Vida

Sypiając z wrogiem

Zdecydowanie "Pretty Woman" i "Jedz, módl się, kochaj"

Viva_La_Vida

Ja wybieram i polecam: "Pretty Woman", "Kocham kłopoty" i "Erin Brockovich".

Viva_La_Vida

Erin Brockovich

mateusz1497

pretty woman klasyka
Erin Brockovich rola z Oscarem

Viva_La_Vida

pretty woman ;DD

Viva_La_Vida

Notting Hill

superfilm

pretty women!

markom65

ja wybrałabym - poleciła w takiej kolejności:
1. Pretty Woman
2.Bliżej
3.Larry Crowne - uśmiech losu
4.Stalowe magnolie
5.Hook
6.Za wcześnie umierać
7.Notting Hill
8.Uśmiech Mony Lizy
9.Świetliki w ogrodzie
10.Jedz, módl się, kochaj
11.Walentynki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones