Julia Stiles

Julia O'Hara Stiles

7,4
12 754 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Stiles

ona była taka ładna kiedy była młoda. Dla mnie to ideał dziewczyny.
(zakochana złośnica, w rytmie hip-hopu itp.)

Alice0987

Dokładnie to samo pomyślałam. Gdy była młoda była naprawdę śliczna, ale czas działał na jej niekorzyść. W tej chwili uważam, że jest bardzo przeciętna, a momentami niezbyt urodziwa.

aioli

No faktycznie jakoś niezbyt rewelacyjnie wygląda ostatnio.
A szkoda bo w sumie do starości to ma jeszcze daleko.

użytkownik usunięty
Alice0987

Ja wiem, ze uroda to rzecz umowna, ale dla mnie ona jest wyjątkowo odpychająca. Jest brzydka a na jej widok robi mi się nie dobrze. Nie rozumiem jak mogła kiedykolwiek być obsadzona w rolach kobiet, w których można się zakochać skoro nawet jej gra i sposób bycia jest odpychający...Nie rozumiem was. Ale cóż jak powiedziałem uroda to kwestia umowna, ja nie widze tego co wy, wręcz przeciwnie.

W pełni się z tobą zgadzam. Jest i zawsze była potwornie brzydka. A z wiekiem tylko staje się jeszcze brzydsza. A że od najmłodszych lat była irytująca jako aktorka to tylko dopełniało obrazu. I z tym, że jest odpychająca to wcale nie przesadziłeś @:-). Wyobraź sobie, że miałbyś się wylizać z angielskim buldogiem! To byłoby podobne przeżycie jak z nią @:-).
No i zauważ komu ona się tak podoba czy podobała @:-) Faceci (bo po nicku wnoszę, że mam z takowym do czynienia @:-)) mają z goła odmienne upodobania @:-) W każdym razie z mojego punktu widzenia nie tknął bym jej nawet z gazetą na twarzy @:-)

gandalfszalony

Gdy czytam takie komentarze to mi po prostu niedobrze.
Może pokażesz swoje zdjęcie to Cię tu zaraz ocenimy i zobaczymy czy da się Ciebie tknąć z gazetą czy bez albo masz w sobie coś z angielskiego buldoga.
Jest faktem, że Julia z wiekiem straciła na urodzie i przybrała na wadze, ale nie widzę w niej nic, co miałoby wywoływać takie reakcje jak powyżej. Szczerze jej kibicuje i mam nadzieję, że wróci do formy i dobrych ról.

coolhanded

Kochana, może jesteśmy paskudni, ale żadne z nas nie pcha się na złoty ekran ;) i nie udaje sex-bomby. Laska jest ch***a w dym i nic na to nie poradzisz. Nie chodzi o jej wiek, zawsze była mało urokliwa, mało wdzięczna. Jest wiele aktorek starszych od niej, które z wiekiem nie straciły na urodzie, w ogole nie w tym rzecz. Julia po prostu NIGDy nie była HOT i tyle.

Dziewczyna_Maszyna

Nawet nie chodzi o to czy jest ładna czy brzydka, tylko o takie chamskie komentarze jak powyżej. To wszystko kwestia gustu, akurat młoda Julia jak dla mnie była prześliczna, ale każdy ma swoje zdanie i póki wyraża jej w normalny sposób (jak np. Ty) to wszystko jest okej.

Poza tym nie każda aktorka musi być piękna, takie jak Julia też są potrzebne, bo filmy odzwierciedlać jednak trochę rzeczywistość i zwykłą ulicę :)

coolhanded

Też racja

Alice0987

no chyba Cie pejobało

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones