Julia Stiles

Julia O'Hara Stiles

7,4
12 720 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Stiles

czy ona naprawde zagrala w dexterze jedna z jego dziewczyn? Ta aktorka jest tak przeraźliwie brzydka... wiem , że są rózne gusta ale nie moge na nia patrzeć.

annap601

tak, jest prawdziwą miłością Dextera i tak jest brzydka, ma urode bobasa takiego mocno wyrosnietego, ale jest przy tym wszystkim bardzo dobra aktorką więc, potrafi zagrać nawet ładną kobiete

Viljar

Naprawdę nie rozumiem, dlaczego uważacie ją za brzydką? Wymieńcie chociaż jedną rzecz, która byłaby w niej NAPRAWDĘ okropna.

elusive13

ma brzydką figure i brzydką twarz, wygląda dosyć pokracznie, za to ma naprawde ładne włosy ale jak napisalem powyzej to bez znaczenia bo jest fajną aktorką i na jej urode czy tez raczej jej brak nie zwraca sie uwagi

Viljar

Myślę, że niejedna kobieta chciałaby mieć taką figurę ;]

użytkownik usunięty
serious667

Swięte słowa, figurę ma śliczną;) w ogóle ładna z niej kobieta;). Ja tam nie widze w nej nic nie odpowiedniego:)

annap601

heh a jaki powinien być typ urody dla seryjnego mordercy??? :D ważne że Dexter is so cute...:D

annap601

A jak dla mnie jest cholernie ładna, szczególnie podobała mi się jej charakteryzacja w zakochanej złośnicy, ale jak piszesz annap601 różne są gusta, ja widocznie mam mocno różniący się gust od waszych : )

annap601

myślę, że jest na swój sposób piękna, bo nie jest przeciętna jak inne ładne buzie

Agaismyname

Ma specyficzna urodę, pięknie wyglądała w Bourne;) W Dexterze na początku nie wydawała mi się za ładna.. ale w późniejszych odcinkach wygląda pięknie;)

Mory19

brzydka i bez talentu. period

użytkownik usunięty
annap601

odezwała się zapewne miss poland 2000-2012

annap601

Ja Ci zazdroszcze. Tobie i Tobie podobnym. Gdzie wy, kurka wodna mieszkacie i jakie kobiety na codzien spotykacie, ze Julia Stiles jest dla was przerazliwie brzydka?

avalan666

Ja też się zastanawiam, gdzie mieszkają ludzie, którzy o - moim zdaniem - ładnych, a na pewno co najmniej przeciętnych aktorkach piszą, że są brzydkie... Ja rozumiem, iż ktoś się komuś nie podoba, więc komentarze "nie zachwycam się", "nie mój typ" są ok, ale już "brzydka", "okropna", "szpetna''? Widzieliście kiedyś kogoś naprawdę brzydkiego i szpetnego? Mogłabym zrozumieć, gdybyście pisali tak o kimś, kto ma zakrzywiony nos na pół twarzy, wyłupiaste oczy, czy nawet okropny trądzik, ale przepraszam piszecie o ludziach co najmniej przeciętnych... Jak zajebiście wyglądacie skoro ona jest "brzydka"?

użytkownik usunięty
annap601

OMG, jeżeli ona będzie długo grać w Dexterze, ja przestaje to oglądać.

annap601

Taak... A siosta Dextera to cudowna jest :(( Bez porownania. Stiles wygrywa.

damian_filmweb

o cholera, jak dla Ciebie Stiles jest ładniejsza od Carpenter to naprawdę musisz mieć gust leżący na przeciwnym biegunie w stosunku do mojego. Debra jest moim zdaniem ładna, bez żadnych rewelacji ale po prostu ładna, natomiast faktem jest że gdzie nie pojawi się p. Stiles robi się z niej nie wiadomo jaką piękność (tak samo było w Dexterze). Osobiście mnie to irytuje, bo swoimi własnymi oczami widzę na ekranie kobietę mocno przeciętną (albo nawet brzydką), w dodatku z irytującymi mnie manierami aktorskimi (grymasy twarzy itp.), a próbuje mi się wmówić że to nowe wcielenie Afrodyty. Gdzie mieszkam że Julia Stiles wydaje mi się brzydka? W jednym z większych polskich miast, nieróżniącym się zbytnio od innych, w którym na co dzień widzę dziesiątki dużo ładniejszych kobiet. Wybaczcie, ale takie mam gusta i takie przyzwyczajenia...

cz4rek

Stiles przynajmniej wyglada lepiej i nie smieje sie jak niedorozwinieta. Tak to wyglada jak dla mnie. I nie mowiac o tych zalosnych minach jakie Deb tam prezentuje...

użytkownik usunięty
damian_filmweb

Siostra Dextera, Deb ? ona jest już naprawdę ładna, ma śliczne włosy i oczy. Figura może niezbyt, ale chciałabym wyglądać chociaż trochę podobnie. ;pp

jesli ona jest ladna, to mamy rozne gusty. kogo nie spytam, to mowia, ze przydota. Dobrze, ze nie wygladasz jak ona. Ja bym sie cieszyl.

damian_filmweb

Wydawało mi się, że jedna i druga, to zwykły wieszak.;-) Dobrze, że dziewczyny mają przerwę, to chociaż coś zjedzą.:-D

Amsterdance

co masz na mysli mowiac wieszak ? chude jak patyk ? jesli tak, to masz racje jesli chodzi o Deb, ale ta druga juz chuda nie jest z tego co wiem.

użytkownik usunięty
annap601

No cóż, gusta są różne... według mnie jest piękna, według ciebie nie. Ale pisanie, że jest przeraźliwie brzydka to głupota, bo to po prostu nieprawda. Nie musi ci się podobać, możesz uważać ją za przeciętną, nieszczególną, ale nie brzydką. Brzydka to by była gdyby miała nos czarownicy albo zeza, a Julia ma przynajmniej normalne rysy twarzy i na pewno nie można powiedzieć, że jest brzydka.

Wygląda jak glut z nosa... dla mnie też jest creepy. Od razu przypomina mi się teledysk bloodhound gang Altogether ooky

annap601

O wiele ładniejsza od Rity...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones