Julia WróblewskaI

Julia Magdalena Wróblewska

6,4
4 070 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Wróblewska

Kompletnie nie nadaje się do filmów!!!! Jej gra aktorska jest wybitnie słaba, chyba dzieci w przedszkolu lepiej odgrywają scenki. W serialu M jak Miłość jest strasznie irytująca przez swoją nienaturalność, dziwną mimikę twarzy, cały czas widać po niej spięcie...i do tego ten niezbyt inteligentny wyraz twarzy. Skupia w swojej nieurodziwej osobie wszystko to, czego aktor nie powinien mieć. Mam nadzieje, że szybko ją usuną z serialu, bo psuje....

kamkie101

bo psuje :D? Co tu psuć, ten serial to i tak wielkie badziewie . . .

kamkie101

Widziałem ją raz w rodzinie zastępczej i była tam naprawdę denerwująca

kamkie101

Ja ją kojarzę z "Tylko mnie kochaj" i moim zdaniem skopała cały film. Strasznie mnie irytowała. Czy tylko ja mam wrażenie, że ona zawsze mlaszcze, zanim coś powie?

eveline_v

Ludzie, dajcie spokój!

kamkie101

zero talentu...widocznie ma znajomości..

kamkie101

Jako dziecko była urocza, ale teraz strasznie drętwa. Miejmy nadzieję, że jeszcze się wyrobi...

kamkie101

Zgadzam się. Nie potrafi wywiązać się nawet z takiego zadania jak założona sobie gra aktorska. Najgorsze jednak jest to, ze jej typ urody jest odrażający, tj. nie da się patrzeć na telewizor, kiedy przewijają się grane przez nią postaci. Wygląda jakby miała jakieś problemy rozwojowe albo była hermafrodytą. Nie nadaje się, ale pewnie ktoś smaruje, to córeczka gra ;)

kamkie101

Kto normalny ogląda m jak gniot

kamkie101

przez takie komentarze trafiła na zamknięty oddział psychiatryczny w Krakowie i teraz zrezygnowała z aktorstwa na rzecz kelnerstwa:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones