Julian McMahonI

Julian Dana William McMahon

7,2
4 229 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julian McMahon

Do HankaMoody'ego to on jest po prostu słaby. Zgadzam się całkowicie, że postać Christiana Troy'a jest genialna, ale bez przesady... Nie umywa się do Hanka w żadnym wypadku. Obejrzyj Californication zanim się wypowiesz dzieciaczku

wengard

Ja oglądałem i Troy przewyższa Moodego na każdej płaszczyźnie ( no może Hank ma lepsze włosy;))
http://www.youtube.com/watch?v=8NxraxQLtQ0

wengard

to do mnie było?? jezeli tak to czemu idioto nie odpisałes w temacie, który ja zacząłem ??
dzieciaczkiem to podejrzewam, ze ja moge ciebie nazywać
a californication to ja ogladałem juz dawno o czym pisałem, wiec po co mi piszesz zebym to obejrzał?? ten serial powstał pozniej od nip/tuck i moge powiedziec, ze twórcy "zerżnęli" całkiem sporo z postaci christiana troya

BlackShit

Mój błąd, że nie odpisałem w temacie, który zacząleś, w sumie nie wiem dlaczego... Co nie znaczy, że musisz mnie od razu mnie wyzywać. Poza tym nie musze czytać każdej twojej wypowiedzi, żeby wiedzieć, że oglądałeś Californication. A jeśli chodzi o to"zerżnięcie" to takie mówienie nie ma sensu. na tej zasadzie można powiedzieć, iż każda postać została skopiowana skądś indziej, w każdym filmie, czy serialu. Chociaż moim zdaniem Moody i Troy nie są do siebie podobni (nie licząc może powodzenia u kobiet), a postać Hanka jest o wiele lepsza, z tego wzgędu, że Duchovny jest o wiele lepszym aktorem od McMahona. Ten drugi miał zwyczajnie lepsze pole do popisu, gdyż w nip/tucku było wiele więcej wątków. Natomiast Christian Troy wypada mizernie na tych płaszczyznych, na których można go porównać z Hankiem Moodim.

wengard

Leszczu na początku Ci powiem, że i Nip/Tuck i Californication mam w ulubionych oba seriala 10/10.
Historia Hank'a Moody'ego jest inspirowana prawdziwym zycie Bukowskiego.
http://www.filmweb.pl/serial/Californication-2007-371185/discussion/przecież+ten +cały+Hank+Moody%2C+którym+gimbusy+sie+tak+jarają,1723148
Poczytaj później pisz. To dwie różnie wykreowane postacie. Po co porównywać Hanka lub Chris'a do siebie. Nie rozumiem.

wengard

Zgadzam się, że wiele rzeczy jest w Californication z Nip/Tuck. Ale obejrzyjcie inne seriale jest tam dużo więcej "zerżnietych" motywów z tego serialu, który jest po prostu genialny. Oba seriale są moimi ulubionymi i nie wiem, który bardziej. Myślę, że nie można ich brać równą miarą bo są zupełnie o czym innym. Jednak gdybym miała wybierać zawsze wybrałabym Hanka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones