Julie AndrewsI

Julia Elizabeth Wells

8,6
3 347 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julie Andrews

Julie Andrews jest moja najlesza i najbardziej utalentowana aktorka jaka widzialam:). Jest poprostu SUPER!!!!. Moim marzeniem jest rozmowa z nia. Chcialabym ja zobaczyc na zywo!!!!. MIeszkam w Stanach Zjednoczonych to moze...:). Uwielbiam jak spiewala we filmach i nie tylko. Jest poprstu genialna i co tu duzo mowic. Obejrzalam juz prawie wszystkie jej filmy i posiadam pare z nich.
Najbardziej mi sie podoba w "The Sound of music", "Victor/Victoria", "Mary Poppins", "The Princess Diaries 1i2" i innych. Odwiedzilam juz wszystkie jej strony!!!!!!She is the best, the most beautiful and nice actress I ever saw!!!!!!:):):):):):):):):):):)

b_ballAnia86

Calkowicie sie zgadzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szczesciara z Ciebie, ze mieszkasz w Stanach: rzeczywiscie masz duze szanse zeby ja zobaczyc...
Jestes w jakichs yahoo groups dot. Julie?

Pozdro,
Karolina

użytkownik usunięty
Gillian_Karo

Oj jak ja sie ciesze ze lubisz ta wspaniala aktorke!! Tu w Ameryce duzo mamy fanow ale w POlsce to chyba nie !!! Widze sama po tym webie!! Ale cie bardzo prosze zajrzyj na moj blog pogadamy sobie troche!! Narazie niejestem w grupie ale mam zamiar wejsc!! A ty???
Prosze wejc na moj blog!!!!!!!!!!!!!! Mam specjalnie o Julie!!
Uwielbiam ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Doulyszenia!!

Sorki zapomnialam sie zalogowac to ja Ania!!
BIG FAN OF JULIE ANDREWS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

b_ballAnia86

o rnay, czyli jednak jest nas więcej w Polsce!
A myślałam, że jestem jedyna ;)
Jools jest moim auotrytetem od momentu kiedy skończyłam 7 lat [czyli już kawał czasu] i pierwszy raz widziałam SoM i w dalszym ciągu uważam ją za jedną z najpiękniejszych, najbardziej niezwykłych i utalentowanych osób, jakie kiedykolwiek stąpały po Ziemi.
Dziewczyny! Dajcie jakoś znać, skontaktujmy się i powymieniajmy... czym się da! :)

Guenevere

mój mail :olkawitek@wp.pl a gg : 7387549

olkawitek

HEPBURN jest LEPSZA;] grała zdecydowanie lepiej
i sorry bardzo ale dostała nominacje do oskara za my fair lady

hawkgirl

A owszem dostała nominację za Elizę ale Oscara dostała wtedy Andrews za Mary Poppins;-)

mira_5

Każy ma swojego idola, i każdy z nas uważa ze jego idol jest najlepszy ja również tak uwazam...(Dla mnie jest najlepsza Julie Andrews)!! Ale nie warto wymieniac nagród jakie te sławy dostały i (moze nie sprzeczac sie)dochodzic która z nas ma racje... Bo i tak każda bedzie trwac w przekonaniu ze Julie badz Elize jest tą najlepsza....

mira_5

Audrey nie dostała nominacji za Elizę ;)

Guenevere

Czesc! Jezeli masz gadu, to tu jest moj nr: 5987938, a jesli nie to mozesz pisac na maila: julieandrews@interia.pl
Do zobaczenia na gadu!
pozdrawiam,

Ania

b_ballAnia86

Ja tez uwazam ze Julie Andrews jest genialna!!! Niestety dowiedziałam sie o Niej dopiro jakis rok temu ale jestem pod wielkim wrazeniem jej wspanialej gry no i przepieknego glosu. Ty mieszkajac w Stanach masz wiekszy dostep do jej wszystkich filmow i plyt . w Polsce niestety jest trudno dostac niektore z jej plyt czy nawet filmow. Ciesze sie ze jest nas- fanow Julie- wiecej w Polsce (choc i tak jestem bardzo zdziwiona tak malą Jej popularnoscia w naszym kraju) bo na poczatku myslalam ze jestem sama:) bardzo chcialabym sie z wami jakos skontaktowac wiec podaje wam moj e-mail: ania.rock@interia.pl jesli macie gg to podajcie nr a na pewno sie z wami skontaktuje (bo w koncu na gg chyba sie najlepiej rozmawia:))

aniajulie

wow! ale fajnie mamy tu grupke fanow Julie Andrews. Ale dostalam tylko Ani email a reszta?? Niemoge nawet napisac cos bo na waszym blogu niemozna- odezwijcie sie!!! please!!
POzdrawiam serdecznie!

b_ballAnia86

Tak ja już się z Anią skontaktowałam. I chodź w uwielbianiu Julie Andrews mam krótki staż to i tak uważam że jest bardzo dobrą aktorką. Pewnie myślicie że mi przejdzie.. że to tylko chwilowe "zauroczenie" Ja już mogę powiedzieć ze nie.. Jestem oczarowana Jej głosem i talentem.... I ma coś jeszcze coś w oczach co każe Ci ja oglądać.. W filmach i coś w głosie co każe Ci jej słuchać.. Kiedy pierwszy raz ją usłyszałam to poczułam się jak dziecko, które dostało ciężarówkę czekolady... Cóż mogę powiedzieć na koniec:"Fani Julie Andrews Łączcie się!!!!!!

b_ballAnia86

Oczywiście, przyłączam się do tematu i jestem jak najbardziej za tym stwierdzeniem. Kocham Julie tak samo jak wy i kocham ją w SoM, PD, Tooth Fairy, MP... sama słodycz po prostu!

Mój mail to almargos00@gmail.com piszcie do mnie bo też chciałabym pogadać o naszej ukochanej aktorce!

b_ballAnia86

Jedna z moich ukochanych aktorek, wspaniała z cudownym głosem:) Pozdrawiam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones