Julio Medem

Julio Medem Lafont

7,0
112 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Julio Medem

Cenię filmy Julio Medema i mam nadzieję, że nakręci kolejny, ciekawy film na miarę " Kochanków z kręgu polarnego ".

Gruszenka

A widzialas "Seks i Lucia"? Rownie dobry, porywajacy, choc momentami troszke skomplikowany. Film przy ktorym trzeba sie poglowic, zeby zrozumiec. Ale za to jakie cudne pejzaze...

Masha

Dostłownie parę minut temu skończyłam oglądać. Myślałam ,że pod koniec nie wytrzymam napięcia :) Krajobrazy, zdjęcia rzeczywiście porywające...

Masha

Zgadzam się z Wami. Kochankowie... i Lucia... to bardzo fajne filmy. Czy te wcześniejsze są równie dobre? Myślę, że o Medemie będzie jeszcze głośno. Stać go na więcej.

Patulous

tierra!

Gruszenka

to ja jeszcze polecam "vacas", o ile sie nie myle jego debiut. dobry film, pelen symboli, ciekawy operatorsko.

cria

Vacas zbyt dobre nie jest, jak dla mnie. Lucia i seks... dobre:)

mmarek80

prawdopodobnie jak reszta oglądałem "Kochanków ...", Lucia i sex", "Chaotyczną Annę" i czuję niedosyt. Chciałoby się więcej, niestety nigdzie nie znalazłem "Terry" i "Vacas". Widziałem tylko urywki na youtube.com i to chyba inne klimaty niż pierwsze trzy tytuły. Jak ktoś oglądał niech napisze czy warto szukać dalej tych filmów czy lepiej pozostać przy nadziei, że Medem zrobi coś nowego.

Gruszenka

Też uwielbiam filmy Medema. Niedlugo biorę się za "Caotica Ana", slyszalam ze pogięty nieco film. "Kochankowie.." - jeden z moich ulubionych filmow w ogóle, "Lucia y el sexo" - tez super. Mam nadzieję,że i z "Anną.." będzie podobnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones