Justyna Steczkowska

Justyna Maria Magdalena Steczkowska

5,2
497 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Justyna Steczkowska

Jedna z ostatnich wielkich gwiazd . Obecnie to coraz gorzej na scenie ,
same Dody i inne disco-polo , publika wiesniacka lubi rzeczy prymitywne
stad nienawisc do utalentowanej Justyny

hdsr32

ale masz poczucie humoru ....

hdsr32

w kwestii stylu to bym się zastanowiła... jej kreacjom jakoś często czegoś brakuje :P

pixi222

są stonowane, przemyślane, eleganckie. zgadzam się z hdsr32.

antygrafik

jak widzę na zdjęciach to większość jest z deka kiczowata, a sceniczne stroje to ma w ogóle tandetne :p choć czasem wygląda świetnie....

pixi222

ale buty ma niesamowite, nie powiesz.

antygrafik

buty to część garderoby, która często jest najlepsza :P jakoś się za bardzo nigdy nie przyglądałam, głównie szpilki chyba nosi.... szczerze to ona ma świetna figurę :D i cerę jak na swój wiek, tylko szkoda, że trochę za bardzo chce być udziwnioną diwą, zamiast normalną piękną i elegancką wokalistką

pixi222

Buty to moja ulubiona część garderoby, więc zwracam na nią uwagę. Myślę, że to jej udziwnienie wiąże się z zmiennością artystyczną - jak zauwazyłam Justyna często zmienia się w tej kwestii... na co dzień jednak, pomijając sabaty czarownic i inne koncerty mniej lub bardziej tematyczne, wydaje mi się, że jest skromna i elegancka, a jednocześnie bardzo seksowna. Aczkolwiek... na jej figurze wszystko chyba dobrze leży :). Pozdrawiam :).
p.s. cieszę się, że mamy tu kulturalną wymianę zdań, w której w prawdzie nikt nie wygra, bo to już kwestia gustu i subiektywnej oceny a te są kapryśne, ale tez nikt sobie do gardeł nie skoczy :D

antygrafik

:D a no tak nadal nie mogę skojarzyć, co ona dokładnie śpiewa :P taaa na 100 % się nie zgodzimy, ale jakiś konsensus już mamy :D
P.S.
Steczkowska i tak jest chyba jedyną wokalistką w Polsce (z tych bardziej znanych), która w miarę dobrze wygląda...
Patrząc na Rodowicz, Dodę, Górniak i inne to się można załamać :/

użytkownik usunięty
hdsr32

talent nie wystarczy,by byc kochanym .I nie szufladkuj. Jusi nie lubia nawet osoby,ktore sluchaja tzw ambitnej muzyki ,ona po prostu wysyla zle fluidy;pTo,ze jusia ma dobry glos nie obowiazuje nikogo,ze ma ja za to kochac

hdsr32

Oczywiście, że tak !

hdsr32

Szczerze, to ona ma fatalny glos, wszystko to poza, pr. Nikt jej nie lubi, bo bardziej nabzdyczonej osoby nie widzialam. Wzrost 165 cm to w szpilkach. Sztuczna, po operacjach, z doczepionymi wlosami, majaca sie za niewiarygodna pieknosc. Nie bede jej dalej obrazac, bo urody sie nie wybiera, ale akceptuje, a ona jest ekshibicjonistka... najchetniej chodzilaby nago. Niezapomne jej wystepu u Wojewodzkiego, chyba czasy Tanca z Gwiazdami, wystapila w programie z Kukulska. Robila wszystko ruchami, zeby bylo jej widac, to krocze, to cycki z boku. Ciagle cos jej sie odslonialo. Zero klasy kobieta i jeszcze zmanierowana, tak ona caly czas gra, moze dlatego napisano, ze jest aktorka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones