Kôji Wakamatsu

Takashi Itô

5,3
10 ocen pracy producenta
powrót do forum osoby Kôji Wakamatsu

1. Zgwałcone Anioły 6/10
2. Go, go second time virgin 5/10
3. Ecstasy of the Angels 4/10

Skromny ranking ale zawsze coś :)

dansol20

Czy wiesz być może gdzie można obejrzeć Ecstasy of the angels z napisami angielskimi?

Znalazłem wersje po angielsku, ale z podwójnymi napisami (te drugie są francuskie), wzajemnie nakładają sie na siebie, wiec jest to bardzo nieczytelne.

https://archive.org/details/Ecstasy.Of.The.Angels.By.Koji.Wakamatsu.1972angeePar aZoowoman.website

Roland_Kirk_Rahsaan

ja to miałem z pirackiej zatoce ale ta strona jest zbanowana także ciężka sprawa... widze że jest na gryzoniu ale nie ma podglądu pliku, poza tym trzeba płacić za transfer noi film jest w folderze z jakimiś filmami 18+ także nie wiem czy warto to ściągać :/

dansol20

Dzięki za szybką odpowiedz :)
Poszukam w sieci, może gdzieś uda mi się namierzyć, jeśli nie to w ostateczności skorzystam z tego co oferuje polecony przez Ciebie gryzoń.
Ps. Czasy zatoki piratów niestety minęły, zwinęli żagle i odpłynęli...

Roland_Kirk_Rahsaan

Przepraszam za zaśmiecanie wątku, ale edycja postów na fwb kuleje od zawsze.

Na ten czas obejrzałem tylko:
"Zgwałcone Anioły" moja ocena podobna do Twojej 6/10

Ciekawe połączanie perwersyjnej erotyki z polityką. Najciekawsza jest oczywiście warstwa stylistyczna z rwanym montażem i mnóstwem artystycznych ujęć filmowych, a i zakończanie filmu robi wrażenie bo jest wielkim zaskoczeniem (wstawki na barwnej taśmie filmowej)

Roland_Kirk_Rahsaan

zaśmiecaniem forum się nie przejmuj, gdyby nie my i jeszcze jedna pani to nie byłoby tutaj żadnych tematów :P Od siebie polecam jednak raczej Second Time Virgin, film w kilku aspektach dosyć podobny do Aniołów. Co do Ekstazy to szczerze mówiac w ogóle nie pamiętam tego filmu ale sądząc po ocenie jaką dałem raczej nie przypadł mi do gustu.

Swoją drogą ciekawe że mówiąc, a raczej pisząc o pewnych portalach trzeba używać "kodów", prawdziwe nazwy tych stron nie były akceptowane przez FW kiedy chciałem wysłać odpowiedź :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones