Kaja Paschalska

Kaja Joanna Paschalska

3,6
298 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kaja Paschalska

Nie rozumiem tak niskiej oceny. Nie uważam, żeby Kaja zasługiwała na "10tkę", ale specjalnie wystawiłam taką ocenę, ponieważ pozostałe były bardzo niskie. Uważam, że spokojnie zasługuje natomiast na "6stkę" czy "7mkę". Bardzo naturalna, zwyczajna dziewczyna o oryginalnym wyglądzie. Jest sto razy lepsza od Mroczków czy od Zakościelnego z kwadratową głową.

doyna

Bardzo naturalna? Możesz uzasadnić tę szaloną opinię?

boolion

Nie ma tu co uzasadniać, po prostu moim zdaniem nie jest sztuczna, jak wiele polskich aktorek. W "Klanie" grała chociażby od najmłodszych lat i jak dla mnie, ciągle była tak samo naturalna. Miły głos, przyjemna buzia, dobrze się ją oglądało. Taka jest moja opinia.

doyna

Świadczy o tym jej filmografia a raczej jej brak... Jedna rólka w jednym serialiku, jakaś jedna denna piosenka sprzed 15 lat i na tym kończy się jej kariera

doyna

W Klanie chociażby? No chciałam podkreślić, że poza Klanem nie grała już w żadnej innej produkcji - czy to filmowej czy serialowej, po prostu nigdzie :D

Veiller

"Gościnnie zagrała w serialach Świat według Kiepskich, Bulionerzy oraz Hotel 52" więc nie tak całkiem ;P Ale faktycznie masz rację. Ja ją kojarzyłam tylko z Klanu, myślałam że grała gdzieś jeszcze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones