Kamila KamińskaI

7,4
4 207 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kamila Kamińska

Wszelki duch zakochałem się już w trakcie seansu, a po wyjściu z kina planuje ślub :)

Panie Boże ześlij mi taką kobietę...

buczo85

To prawda. Piękna, dobra, harda. Świetnie dobrali ją do roli. Oby więcej ją było widać na naszych ekranach :)

Jendryn

Nawet jako kobieta muszę przyznać, że jest piękna, poza tym jest po prostu dobrą aktorką.

Bella_88

Kolejna "nie tylko ładna" która ma urodę, ładne ciało a zarazem dobrze gra. - Magdalena Boczarska 10 lat wcześniej . Oby tak samo się rozwijała aktorsko

buczo85

czyli nie tylko ja :D

buczo85

To prawda. Śliczna kobieta :)

buczo85

He he he .... kto pierwszy ten lepszy!!

buczo85

co wy w niej widzicie xd ja tam dalem jej kosza, choc to bylo ponad 10 lat temu, a aktorka niestety jak dla mnie zawsze byla drewniana. Przepraszam Kamilko, taka prawda :P choc do teatru juz bardziej sie nadaje. Wroc Kamilo do pedagogiki :)

buczo85

Hmm takie Kobiety Istnieja :P nie pojadę skromnoscia :P ale oto jestem :D

werenike

Wczoraj widziałem ten film i przy okazji komentarze. Aż żal, że nie można dać "lajka" :)

evandroroncatto

Z twarzy niby irytujaca, ale aktorka tak naprawdę bardzo dobra. W Zakochanych po uszy pomimo czarnego charakteru jest nieamowita. W Najlepszym byla wrecz genialna. Osiagnela sukces i jest hedna z najlepszych mlodych aktorek w Polsce

buczo85

Miała mało znaczącą role

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones