Kareena Kapoor

Kareena Randhir Kapoor

7,9
1 973 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kareena Kapoor

Kareena ;/

użytkownik usunięty

Kiedyś strasznie ją lubiłam ale teraz okropnie mnie denerwuje po prostu nie mam ochoty nawet oglądać z nią filmów i tylko przez to że zagra w Heroine zamiast Aishwaryi i to mnie denerwuje, nie wiem pewnie jak obejrzę z nią Ra.On lub Bodyguarda to się znowu do niej przekonam i będę wiedziała dlaczego ją tak lubiłam.

U mnie odwrotnie - kiedyś za nią nie przepadałam, a teraz ją uwielbiam. :)

użytkownik usunięty
Seniorita_Paulita

:D No wiesz ja ją odrazu polubiłam ale teraz nie wiem no jakoś nie mogę się do niej przekonać oczywiście jak obejrzałam Ra.One to było widać że jest świetną aktorką ale no przeszkadza mi tylko dlatego że zagra w Heroine zamiast Aish.

Według mnie, Aish była idealna do roli w Heroine... No ale cóż, skoro nie mogła (a szkoda), to już nie wina Kareeny, że "musi" ją zastąpić, choć niewątpliwie na pewno była super szczęśliwa jak jej złożyli tę ofertę :)

użytkownik usunięty
Seniorita_Paulita

No oczywiście dziecko jest teraz najważniejsze a Kareena nie musiała tylko stawiała jeszcze warunki co do scen i aktorów ona jest świetna ale zobaczyłam zdjęcia z planu Aish to po prostu zachwyciłam Kareena też ładnie wygląda i pewnie pięknie zagra ale nie pogodzę się z tym nigdy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones