Kareena Kapoor

Kareena Randhir Kapoor

7,9
1 973 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kareena Kapoor

jak oceniacie jej postac w asoce wielkim? spotykam sie z roznymi zdaniami, czesto mowi sie, ze jest malo wiarygodna.

cherryskin

dla mnie ona zawsze jest dobra , w asoce byla bardzo dobra ale to moja opinia :) pozdrawiam fanow Kareeny

Bene

Kareena to moja ulubiona aktroka, więc pewnie moja zdanie nie będzie wiarygodne xD Ale mi się podobało.. Fajnie było ja zobaczy w takiej "innej" roli xD

cherryskin

wlasnie w asokce mi sie podobala.
ogladalam ja jeszcze tylko w k3g i tam mnie wkurzala niemilosiernie.
chcialabym zobaczyc jeszcze jakis film z jej udzialem, ale niestety ni ma.

cherryskin

świetne filmy z kareeną kapoor to :
Muhjse dosti karoge
Yaadein...
Main Prem Ki Diwani Hoon
K3G
Asoka Wielki
Najbardziej podoba mi się w filmach z hrithikiem...jak ktoś chce podyskutować na temat hidnuskich filmów:
hunterka1410@wp.pl

jeżeli chcecie jakieś filmy z tej listy to mogę wam dać

Madeline

zgadzam sie :) ja polecam jeszcze Yuva ,Bewafaa , 36 China Town , chup chup ke i koniecznie Omkare !

Bene

A ja się nie zgodzę... w Asoce mi się nie podobała wogóle, kompletnie nie umiała dopasować się do SRK, ale to nie znaczy że jej nie lubię... Uważam, że jest dobrą aktorka i że świetnie zagrała "Czasem Słońce czasem deszcz" ... Ale w Asoce , to nie jej rola, nie dla niej, nie pasuje do takich ról... Takie jest moje zdanie,jest dobra ale nie w roli z Asoki, w innych ją lubie :)

Madeline

mogła byś mi powiedzieć gdzie można dostać te filmy albo z kąd ściągnąć lub niewiem co :( w bearshare filmu "asoka" nieznajduje :( bardzo bym chciała go obejrzeć skąd go wziąść??

Madeline

Cześć. Jestem zainteresowana tymi filmami oprócz dwóch: Asoki i K3G bo je już mam. Jeśli jest to nadal aktualne to bym prosiła o nie bo to moja ulubiona aktorka. Mój email: ania040811@o2.pl

cherryskin

W Asoce w ogole mi sie ona nie podobala. Nie pasowała do tej roli w najmniejszym stopniu ...

cherryskin

Ja tam uważam, że w Asoce była świetna i nie wyobrażam sobie innej aktorki w tej roli. Moim zdaniem widać jaką jest aktorką po filmie tym i K3G bo to całkowicie inne role a w obu zagrała cudownie. Pozdrawiam!!!

LeNa__

zgadzam sie z lena;)

i uwazam ze swietnie pasowala do skh w asoce!!!

cherryskin

nie wyobrażam sobie nikogo innego do tej roli x) moim zdaniem zagrała idealnie ^^

cherryskin

w Asoce zagrała niesamowicie... Naprawdę jest świetną aktorką :P W K3G też nieźle zagrała, ale to jest nieporównywalne :D

Priya

Również zgadzam się z Leną w obu filmach zagrała świetnie

dagmaraa12345

Bardzo mi się w Asoce podobała :D w KKKG też :D

_queen__

asoki niestety nie widziałam,ale bardzo polecam Jab We Met z jej udziałem :D

użytkownik usunięty
kilmenyy

Mi się tam nawet podobała... zresztą z tego, co wiem to wybranka Aśoki według podań historycznych nie była ładna, więc mi tam pasowała. Bo raczej Kajol czy Ash nie wyobrażam sobie w takiej roli...

Ja akurat lubię Kareenę i podoba mi się jej uroda. :) Ale zgadzam się,że pasuje do tego filmu.Miałam okazję zobaczyć go jakieś 2 miesiące temu,albo nawet wcześniej i bardzo mi się spodobał.A końcówka wyciska łzy,bardzo wzruszający film.. Jak najbardziej polecam!

cherryskin

Dobrze zagrała Kareena po pierwsze jest dobra aktorką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones