Karlheinz BöhmI

8,1
536 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Karlheinz Böhm

Choć zagrał w tylu filmach dla mnie i tak zawsze pozostanie nienagannie ubranym i przystojnym cesarzem Austro-Węgier :))

użytkownik usunięty
calineczka321

bardzo fajna rola...:)
pozdrawiam!



.

calineczka321

Tak... to rola jego życia :) i w przeciwieństwie do Romy całkowicie to zaakceptował. Nikt inny nie zagrałby tak wspaniale Franciszka Józefa, jak właśnie Karlheinz Böhm - przystojny, podobny do "oryginału" i wspaniale grający. 10/10 !

jeanne_4

Jest on świetnym aktorem, świetnie zagrał Franciszka Józefa , ciekawe kiedy w telewizji pokażą znowu trylogię "Sissi"

calineczka321

calineczko zgadzam sie z Toba w 100% :-)

nikitka19872

Miło, że myślisz podobnie do mnie. Pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
calineczka321

chyba masz rację.. dla mnie zawsze będzie przystojnym cesarzem.. Zresztą film ten znam na pamięć. Jak byłam młodsza oglądałam go za każdym razem gdy leciał w tv, za co dostawałam ochrzan ile razy można to oglądać :P

zgodze sie milion razy wzialm ten film jak bylam mala. Niedawno nawet pierwsza czesc sobie obejrzalam chociaz 2 i 3 to juz chyba z 5 lat albo i wiecej nie widzialam.
I tak na sto procent swietnie zagral franciszka Józefa
i tez w sumie znam go tylko z tego filmu

calineczka321

Ciekawa i z pewnością dużo mniej romantyczna rola w "Podglądaczu". Swoją drogą w tym filmie mocno przypominał znanego obecnie z "Boardwalk Empire" czy "Take Shelter" Michaela Shannona.

calineczka321

Franciszek Józef - matko, jak ja go uwielbiałam w tej roli! :D

calineczka321

Ech... kochałam się we Franciszku Józefie... mam tą trylogię i stale oglądam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones