Karolina Borkowska

5,5
116 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Karolina Borkowska

lepiej wyglądają gdy się NIE UŚMIECHAJĄ.
(przynajmniej ja tak to widzę)

No i ktoś mógłby zmienić to zdjęcie na takie gdzie ona ma poważniejszą minę :/

fafik9

Daj spokój. Playboya albo CKM'u nie widziales?
Stary, to jedna z tych kobiet ktore lepiej wygladaja jak sie wogole NIE POKAZUJA...
Sorry... znam sie troche na zaletach programow graficznych... Ta kobieta sie kompromituje dajac sie tak "obrabiac" graficznie...
Moja zona twierdzi ze to po prostu ped do bycia ladna, ze to chec dorownania na prawde pieknym kobietom... ale co bedzie jak sie taka osobe zobaczy "na zywo"? Dziki strach i panika... hehe. W dodatku uczepila sie tego aktorstwa... malo mamy sztywnych aktorek w serialach to jeszcze jedna... - to opinia mojej kobiety ktora sledzi te klany i na wspolnej.
Pozdrawiam.

PeGaz_Doom

Co do tego "obrabiania" graficznego to masz rację w 100%.

Co do tego rozbierania się w Playboyu czy CKM to zauważyłem śmieszną "zasadę" że do pełnego sukcesu kobiecie pokazywanej w mediach nie może zabraknąć takich właśnie fotek.

Pytanie tylko czy niektóre pani mają co pokazać, a jak już mają to czy trzeba koniecznie "doszlifowywać" ich wdzięki na komputrze

Co do Karoliny Borkowskiej to sprawdza sie schemat "... jescze nic wielkiego w życiu nie zagrałam ale pupe to już dwa razy pokazałam"

Ale tak prawdę mówiąc to ona jest ładna.
Tylko ma specyficzny typ urody odbiegający od pewnych kanonów więc nie wszystkim się podoba.

Pozdro.

fafik9

Ja bede jednak obstawal przy tym ze ladna nie jest tylko dobrze zrobiona i mocno (zawsze na tych brukowych zdjeciach) wymalowana.
Kiedys mialen "nie"?przyjemnosc ja widziec prywatnie w tesco i niestety gdyby nie moja zona ktora po kilku minutach kojarzenia skad zna ta twarz doszla ze to ona bym jej nie poznal.
W dodatku nie zdziwilem sie ze jej biust w CKM i Playboyu wyglada okazale... Jak sie ma budowe i wzrost niewyrosniejtej 13latki to to B rzeczywiscie wyglada dobrze. Moja zona ma C ale i 170 cm wzrostu i to wyglada dosyc podobnie..jesli nie lepiej (Teraz sie juz nauczylem ze prasa i telewizja klamie)

a co do tego ze kazdej aktorce w karierze potrzebna jest sesja w playboyu to sie troche nie zgodze - sa panie ktore sie szanuja i nie pokazuja wdziekow zastrzezonych dla scislego grona odbiorcow. Na przyklad Kasia Cichopek, Karolina Gruszka, jakos tez nie przypominam sobie Bahledy Curus... Juz nie mowie o talencie bo to widac kto musi zdobywac popularnosc cialem a kto talentem.
My faceci mamy lepiej Zeby zostac aktorem nie trzeba sie obnazac hehe

PeGaz_Doom

racja, zdecydowanie najlepiej wygląda jak się nigdzie nie pokazuje

PeGaz_Doom

Bardzo proszę nie umieszczać w jednym zestwieniu jednej z moich ulubionych polskich aktorek młodego pokolenia - Karoliny Gruszki i Katarzyny Cichopek - gwiazdy bądź co bądź wiekszej niż Gruszka ale aktorki mogącej najwyżej czyścić buty tej wczesniej wymienionej.
Pozdrawiam!

ambasador_jamajki

Zgadzam się w 100% z panem ambasadorem!:]

ambasador_jamajki

Z Kasi Cichopek taka aktorka jak z koziej dupy worek na mąkę... Ale to moja opinia. Co do Karoliny Gruszki to 10/10.

fafik9

Gratuluję znawstwa ludziom, którzy talent aktorki oceniają na podstawie zdjęć w Playboy-u czy CKM-ie. Macie zadatki na profesjonalnych krytyków filmowych!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones