Karolina Sobczak

7,8
641 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Karolina Sobczak

Powiem Wam, że zagrała dobra rolę z punktu widzenia ludzi, którzy zajmują się branżą filmową oraz z punktu większości odbiorców, ale w rzeczywistosci zagrala życie, które nie odbiegało w większym stopniu od jej prawdziwego oblicza... Mieszkała na dzielnicy największych meneli w Kutnie (getto), później (po filmie) przeprowadziła się na jedno z najładniejszych osiedli w Kutnie, ale tam mieszkała w podobnych warunkach, nie potrafiła pokierowac swojego życia na właściwą drogę chocby dla dziecka. Nie wybiła się ponad 'bagno', więc moim zdaniem nie osiągnęła niczego i niczego szczególnego nie pokazała w filmie... Ktoś poprostu dobrze trafił i znalazł 'tanią siłę roboczą' dając Jej szansę zagrac w filmie. Kilka razy minąłem Ją na ulicy i nie wyróżniała się wyglądem spośród ludzi na 'niższym szczeblu życiowym'... A Young Artist Award za takie coś to poprostu dowód, że to następna nagroda jest przyznawana chyba losowo (od czasu do czasu trafią na osobę, która jest warta tej nagrody)... 8,22 na filmweb'ie to w ogóle śmiech na sali, widac ze nie wszyscy kumają o co chodzi w aktorstwie tego filmu :/ choc z drugiej strony chyba nie każda osoba tego formatu zagrałaby taką rolę ^^

joker_skater

zgadzam sie w 100%...srednia jest zenujaca,biorac pod uwage jej caly...hmm...dorobek aktorski?

joker_skater

Od razu też to zauważyłam, to nie jest aktorstwo tylko pokazanie swojego życia przed kamerą za pieniądze

zima300___

co nie zmienia faktu jakby pokierowała swoje życie w strone aktorstwa to mogło coś z tego wyjść , zawsze jakieś względy by miała za swoją role w "teresce" , i kto wie jakby zaczeła się uczyć aktorstwa mogłoby się okazać się że jest dobra ,z tego co można było zaobserwować w dokumencie o niej ma dziewczyna charakter i nie boi się ciężkiej pracy , jedna z tych osób której nikt nigdy nie dał nic za darmo i mimo tej patologii obok niej nie stoczyła się na dno , z tego co czytałem pracuje ma własne mieszkanie i jest dobrą matką , może i nie zrobiła kariery ale trzeba przyznać że w pewien sposób ten film dał jej szanse na nowe lepsze życie i z tego trzeba się cieszyć że chociaż ona dała rade .

joker_skater

a ja ją znam osobiście i wiecie co wam powiem wypicować kogoś do zdjęcia to nie sztuka. W rzeczywistości wygląda jak wiedźma, dwa każdy jest kowalem swojego losu a wiecie co teraz robi Karolinka zyje z kasy z MOPS w Kutnie ma dwoje dzieci i chyba kazde z innym handluje wódą i papierosami miała szanse jak mało kto żeby wybic się na szyt ale meliniara wróciła do meliniarstwa i taka zostanie do końca zycia. wyżej sra niż dupę ma. dzieciakami nie zajmuję się wcale za kasę z fajek i wódy kupuję im firmowe ciuch mieszka w kawalerce. dzieci ma tylko po to żeby ciągnąć nie małą kasę jako matka samotnie wychowująca dzieci. Dzieciaki fajne ale współczuję im życia jakie im karolinka funduje. Przyłazi do niej meliniarstwo po wódę z całej okolicy, dzieciaki na to patrzą dzień w dzień. Ona tez nie przebiera przy nich w słowach. Więc jaka z niej dobra matka ???? jak ciężko pracuje??? nie pracuje utrzymuje się z handlu borygo pijaką. A film dla mnie żenujacy zagrała sama siebie i nie ma co tu podziwiać, taka jest jakiś specjalnych umiejętności zeby zagrać dziewczynę z meliny kiedy się nią jest nie trzeba mieć. Ot i cała prawda o Karolince jak ktos nie wierzy zapraszam do Kutna to pokaże wam jak wygląda karolinka i czym naprawdę się zajmuje i nie wierzcie w to co pisza o niej w necie bo niestety starsznie mija się to z faktami

sznyk

A ja cuś ci nie wierzę. To tam u was nie ma sklepów monopolowych? Meliny to były za komuny, teraz wszędzie można kupić wódę o każdej porze, w sklepie. Wydaje mi się, że ty w ogóle pitolisz, koleś. Tylko po co – oto jest pytanie.

barbiger

na mecie taniej - proste ;)

doribreslau

Wóda z mety 2 razy tańsza, więc wiadomo, że mety istnieją ;] Miej litra, a pół litra - co wybierasz, gdy jesteś żulem i masz pare groszy, a potrzebujesz się nachlać? :D

barbiger

Jak nie wierzysz to sam zobacz https://www.youtube.com/watch?v=AfrM-VDPIAg

joker_skater

Dziewczyna rzeczywiście nie pokazała żadnych umiejętności aktorskich, ponieważ w filmie "Cześć Tereska" była po prostu sobą - a to żaden wyczyn. Wystarczy zobaczyć sobie film dokumentalny "Co dalej z tobą Karolinko". Dziewczyna permanentnie przebywa w środowisku patologicznym, klnie i wydziera się co kilka sekund (w zasadzie ten dokument to jedno wielkie << Bipppp>>, bo klientka cały czas rzuca mięsem). Jest ordynarna, wulgarna i agresywna. Z trudnością się wysławia, a elokwencją nie wyprzedza pierwotniaka - wypisz wymaluj filmowa Renatka. A nagrodę dostała chyba tylko za samo życie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones