Katarzyna ŻakI

Katarzyna Matusiak

6,9
5 634 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Żak

Oceniając ją w Miodowych Latach patrzycie na nią tylko i wyłącznie przez pryzmat Pilaszewskiej oraz swojego przyzwyczajenia, przez co nie dajecie jej nawet szansy na zapoznanie się z jej możliwościami. Piszecie wtedy, że aktorką jest marną bo położyła jedną rolę.

Z kolei później piszecie, że uwielbiacie Kasię za kreację Solejukowej i ją wychwalacie pod niebiosa.

Ja rozumiem, że są role bardzo udane i mniej udane, że humorki, że lepsze dni, ale odpowiedzcie sobie na pytanie - jaka w końcu jest Kasia Żak?
Jedną rolę zagrała dobrze, drugą źle. Ja nie wiem czy oceniacie ją jako aktorkę, czy po prostu patrzycie na nią głównie przez sympatię do danych postaci.
Dla mnie jest aktorką 50/50. Ujdzie w tłoku, czterech liter nie urywa. Ot co.

Ertix_Poke

Zgadzam się. Patrząc na forum to raczej niektórzy chyba widzieli ją tylko w Miodowych Latach w których faktyczne dobrze nie zagrała... a przecież pani Katarzyna ma na swoim koncie bardzo dobrze zagrane role....

Andrzejcoolziomek

Dokładnie.
W roli Aliny jak dla mnie pani Kasia była ot zbędnym zapychaczem, ani tej roli nie zmasakrowała, ani nic do niej nie wniosła. Była bo była, byleby móc zapełnić lukę po Pilaszewskiej. Gdyby nie to szybkie zastępstwo to ML skończyłyby się na 95 odcinkach, a innym ciągle źle.
Ja rozumiem, że wiele osób uwielbiało postać Alinki, i nie mam o to do nikogo pretensji, ale żadna z tych osób nie oceniła nawet obiektywnie Pani Kasi poza rzucaniem inwektywami (komentarze na YT sprawiały, że aż żal i wstyd było się przyznać do tego, że w ogóle się jest Polakiem, sam musiałem odcinki zgłaszać, bo nie dało się znieść tego jadu). Do zastępstw trzeba mieć sporo dystansu, bo tylko dzięki temu jesteśmy w stanie przywyknąć do danej zmiany. Bez tego nie ma sukcesu na pogodzenie się ze zmianą.
Poza tym, są gorsze podmiany, i jakoś ludziom to nie przeszkadza, co mnie z kolei BARDZO dziwi.

Ertix_Poke

Komentarze na YT???Pod jakim filmem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones