Katarzyna ŻakI

Katarzyna Matusiak

6,9
5 634 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Żak

Za Solejukową powinna dostać jakąś nagrodę! :)

natusia588

zgadzam się Telekamerę powinna za to dostać. W miodowych latach grała raz naturalnie raz sztucznie (ale jak ją w 13 posterunku zobaczyłam to ją polubiłam) mimo że w miodowych latach była taka sobie, a teraz Pani Katarzyna pokazała rolą Solejukowej w Ranczo i rolą siostry Bazyli w sile wyższej że się wyrobiła i że jest świetną aktorką. Nie każda aktorka potrafi się wyrobić aktorsko.

natusia588

jako Solejukowa - genialna :)

polo kokta

długo musiała czekać żeby naród o niej zdanie zmienił, od początku była dobrą aktorką, a ludzie się jej czepiali za miodowe lata a ja ją zaczęłam lubić odkąd zobaczyłam ją w 13 posterunku i w miodowych latach a za Ranczo jeszcze bardziej ją polubiłam.

natusia588

w "Ranczu" jest genialna!

użytkownik usunięty
natusia588

Ja się nawet odwaze powiedzieć Oskara, natomiast to jak wyznała że dosyć tej roli to świństwo, nie dość że to jedyna rola która jej wyszła to jeszcze się jej wyrzekac :P

natusia588

W Ranczu dobra w ML średnia.

natusia588

Za Solejukową jestem w stanie wybaczyć jej ( ;-) ) nieudaną rolę w Miodowych Latach - żadnego odcinka z "jej" Aliną nie dałam rady obejrzeć do końca. I miałam wrażenie, że Cezary Żak występując z nią też inaczej grał Karola.
Ale trudno.
Rolą Solejukowej bardzo mnie zaskoczyła :-)

martusia_468

Najlepsza scena z nią to jak uczy wójta angielskiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones