Katarzyna ŻakI

Katarzyna Matusiak

6,9
5 635 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Żak

Pani Katarzyno. Za rolę w Ranczu należy się Pani nagroda. I proszę się nie przejmować hejterami nawiązującymi do Miodowych lat. Jeżeli oceniają tylko po jednym filmie to się zwyczajnie nie znają. Jest Pani GENIALNA w Ranczu. !!

armarange

też ją uwielbiam za Ranczo, za 13 posterunek, a w miodowych latach też dobrze grała raz lepiej raz gorzej.

kinomanka_13

zapomniałam też dorzucić że uwielbiam Panią Kasię za to że super śpiewa.

kinomanka_13

W Miodowych latach była w porównaniu z Pilaszewską słabsza ale nie tragiczna. Dodam że Pani Żak jest zwyczajnie ładna - mało merytoryczna uwaga ale ...

armarange

Zgadzam się, pani Katarzyna jest genialna w Ranczu. Nie ma co oceniać aktora po jednym filmie.

Andrzejcoolziomek

Przykro mi to powiedzieć, ale - mimo że rolę w Ranczu oceniam bardzo wysoko - to Ty oceniasz po jednej kreacji. Poza Solejukową wszystkie jej role są, w moim odczuciu, kiepskie. Na temat urody i śpiewu dyskutować nie będę - nie to forum.

Tealc_2

Możesz mi niby powiedzieć jak oceniam po jednej kreacji?

armarange

Zgadzam się świetnia gra Solejukową szczególnie jak gangsterzy po haracz do niej przyszli .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones