Katarzyna Chrzanowska

7,4
655 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Chrzanowska

co się z nią dzieje ? wiem że wyjechała do Francji. Czy Pani Kasia zrezygnowała z aktorstwa ? Bo jej nie widać. Bardzo bym chciała żeby znowu zagrała w jakimś filmie czy serialu bo to dobra aktorka lecz niedoceniana.

kinomanka_13

nie do ceniona zapewne,ale jednak musi mieć ma jakieś inne źródło utrzymania może gra w teatrze w Paryżu kto wie

janosik_filmaniak

chciałabym żeby wróciła do Polski na stałe, i zagrała w jakimś filmie czy serialu dawno jej nie widziałam, jedynie widziałam ją 3 lata temu grała w pierwszej miłości Barbarę matkę Kaliny (Sasha Strunin). Uwielbiam tą aktorkę za rolę Ewy w Adamie i Ewy, to moja ulubiona aktorka.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

Grała także w Pensjonacie Pod Różą ale to już dosyć dawno było. Podobno ma się pojawić w jakimś odcinku Ojca Mateusza. Na facebooku jest jej fanpage i dziewczyny mają z nią kontakt więc zapraszam.

polubiłam jej fanpage, też ją pamiętam z pensjonatu pod różą grała Monikę przyjaciółkę Dusi. Widziałam Panią Katarzynę w prawie Agaty, i jak ma się pojawić w Mateuszu to mam nadzieję że zagra główną rolę

kinomanka_13

Główną rolę - czyli Ojca Mateusza?
Ciekawe jak będzie wyglądać w sutannie :)

madrugada22

zagrała w Mateuszu wczoraj epizod szkoda że tak krótki.

kinomanka_13

Rzeczywiście... Taką małą rólkę odegrała. Szkoda. Spodziewałam się troszkę bardziej rozbudowanego wątku z Jej udziałem, ale cóż... Mam nadzieję, że w Listach do M. jest Jej trochę więcej. ;-)

Dianka96

żeby po tych 2 produkcjach częściej się pojawiała na małym i dużym ekranie od czasów serialu ,, Adam i Ewa " Pani Katarzyna stała się moją ulubioną aktorką zaraz po Lipowskiej, Moro, Trzepiecińskiej, Walach i Kumorek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones