Katarzyna Cichopek

3,9
1 233 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Cichopek

Prześliczne słowa !!! Kasia jest Cudowna !!! Śliczna, utalentowana , mądra, sprytna, najlepsza ze wszystkich !!! Wybitna aktorka

UPADLY_WIDZ

Weź nie żartuj i nie dawaj takiej oceny temu bez talenciu

Ramzes20

Jak to beztalenciu, widocznie nigdy nie widziałeś ej twórczości, ona od małego grała w teatrzykach, zawsze byłem ją zachwycony !!!

UPADLY_WIDZ

Jestem zachwycony Twoim układaniem zdań haha.

Ramzes20

kasia jest cudowna

użytkownik usunięty
UPADLY_WIDZ

ej Tytanie wpadłam tu przypadkowo i się przeraziłam Twoimi słowami!

;Madra, najlepsza ze wszystkich' dowaliles.... Obejrzyj sobie spektakl z Krystyna Janda

de_niro_fan_500

nie obrażajcie mojej Kasi ;p

UPADLY_WIDZ

sprytna ale takze niepełnosprytna:)

UPADLY_WIDZ

Trzeba tam terminatora wyslać...

NAGATO20

Co to jest Cichopek? Przecież to kompletne beztalencie! Jest nudna i żałosna jak flaki z olejem. Nigdy nie będzie z niej żadnej aktorki. To duże dziecko, które i tak niesłuszne dostało role w M jak miłość! ludzie naśmiewają się z niej za dzeicinne prowadzenie koncertów z tym pajacem Ibiszem! Dajmy sobie z nią spokój!

filmam

Do "M jak miłość "się nadaje.Nie oszukujmy się do tego marnego serialiku nie trzeba być zdolnym.Przecież 99%"aktorów"tego serialu to beztalencia.Skąd oni się w ogóle pobrali??

UPADLY_WIDZ

Zgadzam się z filmmanem .. półka Ibisza która przypadkiem pokazała swój szpetny ryj przed kamerą.. tam jej przestało wychodzić.. no to się zeszmaciła w reklamach.. jako "aktorka" gówniarstwo zalewa nasze telewizory.. robi karierę po się z Ibiszem potrzepią po włosach powiedzą 2 zdania i pokaża jaki to wspaniały jest szampon " head and shoulders"dostanie 10 tys. potem wezmą ją do "dzień dobry TVN" powie coś głupiego.. albo ostatnio modne.."co gwiazdy jedzą w święta?" A gówno nas to obchodzi ! potem poprawadzi jakiegoś sylwestra w polsacie dla prostaków.. dostanie 20 tys.

A tu ciekawostka ;-) - Tak sie robi kariere ! - http://c.wrzuta.pl/wi4653/f9a21c6a00170a3446739615/0/a0027feeb0e84fea

UPADLY_WIDZ

<wymiotuje>

marajka

zazdrościcie, wrodzonego talentu i tej piękności :PPP

UPADLY_WIDZ

<znowu wymiotuje>

UPADLY_WIDZ

Marcin??

anetaszym84

nie znam, kto to jest ? ona kocha innego ? ;/

UPADLY_WIDZ

Beznadziejna.

UPADLY_WIDZ

Boże, ta dziewczyna gra gorzej niż ekipa aktorów z Trudnych Spraw...

CityOnilne

hehehe dobre ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones