Katarzyna Cichopek

3,9
1 233 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Cichopek

Piszę ten post nie z zazdrości czy z zawiści, tylko po prostu nie mogę zrozumieć tego, że nijakie kobiety i aktorki robią wielką karierę w telewizji, a te dziewczyny które mają dosłownie wszystko- urodę i talent są tłamszone i nie dopuszczane. Katarzyna Cichopek ma przeciętną urodę. Kiedy jest "zrobiona" to owszem wygląda nieźle, ale gdy zobaczyłam jej zdjęcie bez makijażu to wprost nie mogłam uwierzyć- zupełnie inna osoba. Aktorka też z niej nijaka, wybiła się dzięki temu, że gra w najpopularniejszym polskim tasiemcu.

Malwka, podpisuję się pod tym, co napisałaś:) Nie rozumiem, dlaczego ją, Muchę, czy Mroczków nazywa się aktorami. Aktorem jest np. GAJOS, OLBRYCHSKI, STENKA, CIELECKA itd. I wszystko w temacie, bo szkoda mi klawiatury na elaboraty jakie wykreowane beztalencia nazywa się teraz AKTORAMI. Świat się stacza...

Po prostu to jest odpowiednia "gwiazda" dla gawiedzi zapatrzonej w Polsat i TVN.

wuj_Jozef

Nie no, jeśli Rocco Siffredi gra główną rolę, to znaczy, że jest to film w sam raz dla Kasi. Znaczy był, jak miała 20 lat. Wtedy to nawet bym jej klaskał w takim filmie, gdybym umiał to robić jedną ręką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones