Katarzyna Herman

7,8
16 984 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Herman

Jest b. ładna i utalentowana. Wyszłą tak brzydko akurat na tym zdj. :(.
Ostatnio czytałem w gazecie, ze Kasia będąc za granicą została pomylona z Francuską gwiazdą Sophie Marceu. I jak się przyjrzeć na ładniejszych zdj. Kasi to jest faktycznie do niej podobna :]

kondzior_2

myslalam ze to tylko ja mam schizy i wydaje mi sie ze jest podobna do S. Marceu:D Uważam, ze ta kobieta jest poprostu piękna!:D

kondzior_2

W jednym z odcinków (podczas przyjęcia u Waligórów) myślałam, że
Paweł Małaszyński tańczy z Sophie Marceu, a to tymczasem była Pani Kasia :-). Piękna kobieta.

arcia

właśnie przyszłam na forum, żeby o tym napisać, ale okazuje się że już dawno to zauważyliście. Na niektórych zdjęciach mam problemy w rozpoznaniu która to która

kondzior_2

są bardzo, bardzo do siebie podobne, ale p. Kasia ma trochę bardziej zarysowaną szczękę, zazwyczaj tak je odróżniam ^^ piękne kobiety ;D

kondzior_2

A już myślałam, że tylko ja twierdzę, że one są podobne : )

saytome

Muszę przyznać, że brzydką kobietą nie jest, ale podczas ciąży gdy oglądam aktualne zdjęcia, nie wychodzi zbyt pięknie wręcz bardzo brzydko-ale tak jest, ciąża jednym urody dodaje, a drugim...

kondzior_2

też uważam, że obie panie są do siebie podobne. kiedy pani Herman pierwszy raz pojawiła się w reklamie (chyba wody mineralnej) myślałam, że to właśnie Marceau (jakimś cudem w polskiej telewizji XD). taką samą miałam sytuację, gdy oglądałam jakiś czas temu wywiad z panią Katarzyną. momentami nie byłam pewna czy to rzeczywiście ona ,czy Sophie.

a co do zdjęcia- dlaczego wszystkim się nie podoba? według mnie wygląda bardzo ładnie.

kitket555

Właśnie miałam tutaj to napisać. Więc jednak nie wydawało mi się, że są podobne;p

kondzior_2

Też się podpisuję pod stwierdzeniem, że są podobne:) Bardzo.

kondzior_2

Nie obrażaj mojej ulubionej aktorki Sophie Marceau tymi porównaniami...
Sophie jest piękna, ma delikatne rysy...no i ma większy talent.

http://www.whyfame.com/celebrities/celebrities_images/220_260/sophie_marceau_609 26/sophie_marceau_13_big.jpg


http://img.interia.pl/pomponik/nimg/pom1942433.jpg

kondzior_2

Ha, właśnie przed sekundą zastanawiałem się, czy znajdę tu, na jej profilu podobny temat odnośnie jej (rzekomego i moim skromnym zdaniem wątpliwego) podobieństwa do Sophie Marceau. Poza wszystkim, nie obrażając Pani Katarzyny przyrównanie jej do Sophie Marceau to jednak lekka przesada, aż takiego kunsztu to (Katarzyna, nie Sophie) aktorskiego nie ma, by móc się równać ze swoim francuskim odpowiednikiem, a i pod względem podobieństwa fizycznego też bym się trochę zastanawiał. Może jest trochę podobna, ale czy aż tak ? No, ale to wyłącznie moja subiektywna opinia, mogę się nie znać i wcale nie roszczę sobie prawa do nieomylności.

Żeby uprzedzić ewentualną krytykę - nie "stoję" po żadnej ze stron - ani jednej, ani drugiej z Pań - po prostu staram się obiektywnie ocenić.

kondzior_2

Żart jakiś ? Sopphie jest piękna , Herman nie , jej szczęka jest większa niż połowa twarzy.

kondzior_2

Dokładnie . Oglądam sobie " Anthony Zimmer " widze Sophie i mam wrażenie że oglądam Herman .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones