Kate BosworthI

Catherine Ann Bosworth

6,9
6 766 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Bosworth

komentarz bez sensu, ale spotykłem głupsze...

andrzejesz

Nie taki bez sensu - Kate faktycznie prawe oko ma innej barwy niż lewe. (prawe zdaje się jest zielone, natomiast lewe niebieskie).

andrzejesz

kate bosworth ma tak zwaną heterochromię iridum czyli po prostu różnobarwność tęczówki. mila kunis i david bowie też mają takie "coś". W przypadku tej konkretnej pani, Kate Bosworth - lewe oko ma zielonobrązowy kolor, prawe zaś niebieski. na ogół coś takiego uznawane jest za coś dziwnego i godnego współczucia, jednak ja uważam że to jest świetne. też bym tak chciała ;pp

isobel

dodam jeszcze, że to zaburzenie rozwoju dotyka 0,6% populacji ludzkiej (różnobarwność tęczówki lub tęczówek spotykana jest też u zwierząt), czyli jakieś 6 osób na 1000.

rzeczywiście intrygująco to wygląda, szczególnie w wersji "różnobarwność tęczówek" :)

the_men_from_okinawa

Moim zdaniem, to żadna skaza, a wręcz dodaje uroku.
Znam dziewczynę, która ma jedno oko wściekle zielone, a drugie niebieskie. Wygląda z tym rewelacyjnie.

isobel

Nieprawda, Bowie miał po prostu rozszerzona źrenicę, tęczówki miał obie takiego samego koloru.

nalienne

wiem o tym że miał przypadłość zwaną anizokorią, czyli właśnie nierówny rozmiar źrenic. ale posiadał również heterochromię.

isobel

Zawsze myślałem że Bowie tak się tylko charakteryzuje...to znaczy że to część jego image, że zakłada jakieś soczewki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones