Kate WalshI

Kathleen Erin Walsh

7,4
6 036 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Walsh

Ja mam mieszane zdanie. Zalezy od odcinka. Gra fajna postac, ale wlasnie jako zona Dereka, a nie jako kochanka Marka. A Meredith chyba najlepej jak gra jako przyjaciolka Dereka, co wy na to?

McAddie

tylko do adopcji dziecka musi mieć mężczyznę jakiegoś, a może Noah będzie miał dziecko?

Zoe_

Addison jest bardzo ładną kobietą, ma świetne oczy. i w pewnym momencie podobała mi się o wiele bardziej niż Meredith. głównie w scenach z Markiem i Alexem. szkoda, że odeszła. myślałam, że romans z A. się rozwinie, bo te ich cyniczne podchody były super. Meredith była wtedy taka "ciepła kluska", tu jakieś fochy, tam depresje, dlatego żywa postać Addison bardziej przypadła mi do gustu.
ale nie ma to jak Meredith z pierwszego sezonu :) w jasnych włosach!

McAddie

Oczywiście, że Addison lepsza ^^

pszczolka

Ja bardzo lubie Addison . ;)
Jest fajna jako żona Derek'a i jako kochanka Mark'a..
Meredith tak własciwie jest mi obojętna.
Czasem są sceny w których Meredith jest wkurzajaca.. a czasem sa takie ktore bardzo mi sie podobają . ;D
Ogolnie lubie i Addison i Meredith . ;P

użytkownik usunięty
pszczolka

Addison. ze względu na urodę, klasę, gęstość włosów xd, inteligencję, głos, minki (te jej wąskie usta, słodkie :)). i wgl wszystko. jest świetna.

pszczolka

ja uwielbiałam oby dwie. ale znienawidziłam addison za jej odejśce do private practice ;( od czwartego sezonu grejsy to już nie to samo ..

użytkownik usunięty
zofja

Ja lubię Addison od początku szkoda tylko że nie jest z Derekiem . Derek mógł zerwać z Meredith i by znikł z Chirurgów , ale byłby w Prywatnej Praktyce razem z Addison by się znów pobrali . Chirurdzy bez Addison są nudni Mam pytanie są blogi lub fanficton o Addison&Dereku o tym ze znów są razem

pszczolka

co to za pytanie w ogole???

Addison, Addison, Addison !
o wiele ciekawsza, o wiele ładniejsza.
(i odgrywa ją lepsza aktorka;p)

the_peggybrown

Na początku nie lubiłam jej ale z czasem zyskała moją sympatie. Ale Meredith zawsze będzie jedną z moich ulubionych postaci.

youhaveamessage

O :) Czyli Addie będzie jeszcze w Chirurgach długo, długo? :p
Jestem dopiero w połowie 2 sezonu. I już nie mogę oderwać oczu. GA jest świetne w każdym calu :)
A Meredith? Merry mogłaby w końcu wziąć się w garść, ale amiast tego obsypuje nas <widzów> bolesnymi minami. Eh^^

youhaveamessage

Po dwóch latach zmieniam zdanie, wolę Addie :D

pszczolka

lubię Addison ale zdecydowanie wolę Meredith :)))

pszczolka

Zdecydowanie Addison :)
Jest piękna, zabawna,inteligentna...
Polecam serial "Prywatna Praktyka" . Tam nie da się jej nie lubić:)

Meredith moim zdaniem jest nijaka... I po komentarzach widzę, że nie tylko mnie denerwuje jej rola;p

SweetKitty

zgadzam się z sweetkitty, jednak uważam, że Meredith ma coś w sobie co interesuje i nakręca osoby oglądacje Ga, ale Addie to Addie i ma wspaniałą rolę w Pp, bo w chirurgach nie było to satysfakcjonujące dla niej i dobrze, że odeszła bo teraz w Pp pokazała na co tak naprawdę ją stać i jak dobrą jest aktorką ;)

umc__

Zdecydowanie Addie <3<3<3

lilly405

Addison rulez ! :D pięna, świentnie gra, bardzo ją lubie w chirurgach. Meredith nie jest taka ładna i zamula. Zdecydowanie Addison !

Kate_96

Zgadzam się :D Dlatego uwielbiam twórców za to, że zrobili osobny serial o losach Addison:D

pszczolka

Addison lepsza i ładniejsza ;)

pszczolka

Zdecydowanie Addison. Na początku, zanim pojawiła się w serialu, wolałam Meredith i szczerze cieszyłam się z jej związku z Derekiem. Ale z czasem przekonałam się, że Addison jest lepszą kobietą dla Shepherda. Właśnie, kobietą, bo Meredith zachowuje się moim zdaniem jak szczeniara, ruchałaby za przeproszeniem każdego faceta, który okaże jej cień zainteresowania... Jest denerwująca, brak jej klasy, no i przede wszystkim nie umywa się do urody Addison.

monique1600

W pierwszym sezonie bardzo lubiłam Meredith, kibicowałam jej i Derekowi, a Addison nie cierpiałam. Ale niedługo później pokochałam Addison, a Meredith stała mi się obojętna, zaczęła mnie często wkurzać. Jak Addie mogła odejść z Greysów!? Oglądałam "Private Practice", ale to i tak nie to samo co "Grey's Anatomy" z Addison.

pszczolka

Addison.

pszczolka

Obie gorące, ale bardziej jednak mi się podobała Addison.

pszczolka

Mer nie cierpię od 1 odcinka. Po 4 sezonie stała się znośna. Addison wymiata i jest przepiękna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones