Katharine Hepburn

Katharine Houghton Hepburn

8,8
5 036 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katharine Hepburn

Zobaczyłem ją w filmie "Zgadnij kto przychodzi na obiad", gdzie była już nieco starsza i jej twarz wydała mi się bardzo znajoma. Po czym sprawdziłem na filmwebie i okazało się, że nie obejrzałem z nią żadnej innej produkcji (wstyd, ale to swoją drogą... :P). Niewątpliwie kobita musiała mieć jakąś sobowtórkę, bo odniosłem wrażenie, że znam ją z innych ról. Z kim mogła mi się pomylić? Czy ktoś miał podobnie?

SantiagoOo

Oglądałam "Zgadnij kto przyjdzie na obiad" już jakiś czas temu i przyznam, że wygląd Katharine Hepburn nikogo nie przywiodł mi na myśl, niemniej pytanie postawione przez Ciebie mnie zaintrygowało... Przeglądając fotosy z filmu pierwszą osobą podobną do Hepburn, która przyszła mi na myśl jest Beata Tyszkiewicz - podobny kształt twarzy, fryzura, energia i elegancja.

SantiagoOo

mi natomiast przypomina troche frances fisher:)

SantiagoOo

Géraldine Chaplin

SantiagoOo

Nos i delikatność jak Michael Jackson

SantiagoOo

mnie sie z nikim nie kojarzy ,ale ładna a pani wyzej komentarz złosliwa,

SantiagoOo

Dla mnie podobna do niej jest Alice Krige,ktora zagrała w "Silent Hill" Christabelle.

SantiagoOo

a mi ze współczesnych aktorek przypomina trochę Cate Blanchett, która nawet zagrała ją w Aviatorze ;)

SantiagoOo

Jane Russell może?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones