Katharine Hepburn

Katharine Houghton Hepburn

8,8
5 057 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katharine Hepburn

Ciekawe o ile miejsc spadnie Katharine Hepburn znając ludzi "porządkujących" ten ranking (i nie mówie tu o administracji filmwebu)



A to jest bardzo ciekawe Bo jak wiadomo Katharine Hepburn to Ikona ale jednak nie wszyscy to wiedzą

liveprez

No, niestety, średnia diametralnie spada, najwyraźniej według FW takie aktorki, jak Helena Bonham Carter, Sandra Bullock, czy Rachel McAdams są większymi legendami.

shady_88

Oj no, Helena Bohnam Carter akurat wymiata. Ale uważam, że nie jest lepsza od Meryl.

Annula

No niestety średnia jej mocno spadła. Ja osobiście nie glosuję, ponieważ nie widziałem żadnego filmu z Katharine, czego żałuję. Jestem również fanem Meryl ale uważam, że obniżanie średniej innym aktorkom to po prostu żenada... Hepburn jest przecież legendą, zdobyła 4 Oscary (o ile się nie mylę) i jest uznawana, za jedną z najlepszych aktorem wszech czasów. No ale musimy się z tym pogodzić.

mich18

Wg mnie na 1 miejscu nie powinna być gdzies tak na około 20...

beeti95

Ha, nie wiem, czy to cudowny sen, czy zrządzenie losu, ale Katharine jest 1 w rankingu :D Gratulacje, brawo Filmweb :)

beeti95

A kto powinien być na pierwszym? Hillary Duff?

shady_88

To powyżej było oczywiście do beeti95

shady_88

A bo ja wiem może Meryl Streep... Tak jak zawsze było potem Helena i Penelope i tyle..

beeti95

'Tak jak zawsze było' - niekoniecznie 'zwykła' kolej rzeczy jest właściwa. Owszem, szanuję wymienione przez Ciebie aktorki, ale jednak Katharine moim zdaniem zasługuje na swą pozycję... Dodam też, iż zazwyczaj w pierwszej 20, ba, pierwszej 10 znajdują się gwiazdeczki typu Hilary Duff właśnie, które raczej nie powinny się tam znajdować ;)
PS Mam nadzieję, iż pozycja K. oznacza triumfalny powrót starego Hollywood :D

beeti95

Zgodzę się jedynie co do Meryl, ale i tak Katharine zasługuje na pierwsze miejsce bardziej, według mnie. Co do Penelope czy Helen, one na pewno nie zasługują na swoje pozycje. Gdzie są Audrey Hepburn, Ingrid Bergman, czy Bette Davis? Ta ostatnia Pani nie ma nawet 500 głosów

liveprez

Ja też się dosyć zdziwiłam, że na FW pierwsze miejsce może mieć aktorka, która nie jest idolką nastolatek..jednak i tak niektóre Panie obecne w pierwszej 10 niekoniecznie powinny się tam znaleźć ;)

liveprez

GRUPA rozwydrzonych nastolatków musiała postawić w ciemno jedynki!
Ach ta dzisiejsza młodzież!
Słuchajcie młodzieży!
Gdyby ona żyła i była młodsza 80 lat to by wam majtki spadły!(tylko chłopcom mam nadzieje)

artram

Ja dałem 10. Widać że średnie na filmweb są zaniżane przez jakiś głąbów! Kiedyś były najlepsze aktorki, miały talent i były naturalne, a teraz to sztuczne baby!

Johny999

Ja tam nie daje jej 1 ani nic zeby spadła... to by było takie dziecinne że żal...

artram

No i wszystko się wyjaśniło. Dlatego wolę Helenę na pierwszym miejscu - ona jest dobrą aktorką i nic przy niej nie musi spadać.

yasioo

Nikt nie chce ci zabrać twojej Heleny, ale pomyśl czy ona jako mała dziewczynka nie marzyła żeby być taką wspaniałą aktorką jak Katharine! A teraz ty chcesz pozbawić Helenę jek dziecięcych marzeń! Przecież Helena gdyby mogła to sama dałaby jej 10. Co pomyślałaby o tobie Helena, gdyby wiedziała jak zaniżasz wyniki Katharine nie widząc nawet połowy filmów na których ona się wychowała!

artram

Ja tam jej nic nie dam. Ale uważam, że są aktorki o wiele bardziej zasługujące na 1 miejsce. A najbardziej (moim skromnym zdaniem) zasługuje na nie Meryl Streep, bo jest poprostu genialna. To jest wirtuoz wśród aktorów(jeśli można to tak nazwać ;))A co do Katharine to już lepsza byłaby Audrey. "Śniadanie u Tiffaniego" było świetne

Arya_

Zgadzam się z tobą Arya w 100% :)
gvhgujh

beeti95

Cóż, Audrey uwielbiam również, z całą jej klasą, wdziękiem i czarem, aczkolwiek moim zdaniem Katharine jest lepsza aktorką. Cóż, jeśli Audrey nie zaprzestałaby grać w filmach, kto wie - być może i ona okazała się najlepsza aktorką świata. Niestety, sprawdzić tego nie możemy ;(
Jeśli chcesz obejrzeć 'lżejszy' film z Katharine - polecam 'Drapieżne maleństwo' oraz 'Filadelfijską opowieść' ;)

Vivasco

Katharine i Meryl mają w sobie to coś niepowtarzalnego, chociaż Katharine oczywiście pokazała jak grać także starsze osoby. Dotrwała do końca w dobrym stylu.

liveprez

Ja uwazam, że uzydkownicy nie przepadaja za Katharine, bo nie ogladali jej filmów.
Oni wola innych np. Meryl(ja tez akurat ja uwielbiam),Katharine in sie "nudzi" na 1 miejscu i oni chca zmian.
Przeciesz na filmwebie nie ma samych ludbi o wysokim poziomie inteligecji, sa tez dzieciatka.

Katharine_H

niestety :/ dzieciątka neo ;p

/za krótki, za krótki, za krótki/

liveprez

to przykre
ten ranking niby nic nie znaczy, ale jednak daje pewien obraz tej społeczności

Możliwość oceny danej osoby powinno byc ocenienie przynajmniej 3 filmów z jej udziałem- tylko jak zweryfikować prawdziwość ocen;/
tu jet pies pogrzebany

donkamillo3

Trzeba wytępić qrewstwo. Możliwość głosowania kilka(naście) miesięcy po rejestracji, trzeba mieć xxx postów...

Itachi1993

a Katharine nadal spada. Żal! Nie rozumiem jak można tak słabo oceniać jakąś aktorkę nie obejrzawszy ani jednego filmu ( tu się tylko domyślam, ale uważam, że kto obejrzał z Nią coś to jedynki by nie stawił)???? Domyślam się, że spadnie za pierwszą 50-tkę. Niedługo Ingrid Bergman przekroczy 1000 głosów i będzie powtórka z rozrywki. Kiedyś na filmwebie podobnie było z Bogartem. Był w pierwszej dziesiątce, a teraz....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones