Katharine Hepburn

Katharine Houghton Hepburn

8,8
5 057 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katharine Hepburn

Bardzo, bardzo chciałabym obejrzeć fillmy z jej udziałem. Wstyd przyznnać, ale nie widziałam do tej pory ani jednego! Ale skąd w Polsce je wziąć?

Ellesmera

Ja kilka filmów z udziałem Katharine Hepburn obejrzałam dzięki TCM (polska wersja, dostępna np. w kablówkach, dzieli niestety czas antenowy z Cartoon Network i nadaje dopiero od 21:00). Dzięki tej stacji poznałam "Filadelfijską opowieść", "Żebro Adama", "Pat i Mike", "Kobietę roku" (jako "Tess Harding"). Puls (!) puścił kiedyś "Afrykańską królową" i "Zgadnij, kto przyjdzie na obiad", TVP1 "Małe kobietki", TVP2 "Biuro na tranzystorach", a TV4 "Nad Złotym Stawem". TVN7 kilka razy emitowała "Przygodę miłosną". Widziałam też w polskiej TV dwa filmy telewizyjne ("Tamta gwiazdka", "Mężczyzna na poddaszu"). To znaczy, że polskie stacje mają filmy z K.H. "na składzie", więc warto polować.
Kilka filmów można kupić na DVD z polskimi napisami (polecam szczególnie "Filadelfisjką opowieść" i "Lwa w zimie").
A w ostateczności zostaje eMule ;)

PS. Przepraszam, że tak się rozpisałam, ale KH jest jedną z moich ulubionych aktorek wszech czasów.

Yennefer

Żartujesz? Za co mnie przepraszasz? Przecież chodzi mi właśnie o takie informacje. Jestem Ci bardzo wdzięczna.

Ellesmera

TCM, 4 lutego, 23:20 - "Filadelfijska opowieść". Polecam.

Yennefer

Z chęcią bym obejrzała, niestety - to dla mnie za późno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones