Katharine Hepburn

Katharine Houghton Hepburn

8,8
5 057 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katharine Hepburn

z Katharine Hepburn polecacie do obejrzenia ????

kasia_1493

Oglądaj wszystko co uda Ci się zdobyć! Choć Katharine ma filmografię imponującą, to sporo tych filmów jest po prostu niemożliwa do obejrzenia. ;(
Ja ze swojej strony polecam przede wszystkim:
"Filadelfijska opowieść"
"Afrykańska królowa"
"Nagle, zeszłego lata"
"Zgadnij, kto przyjdzie na obiad"
"Lew w zimie"
"Drapieżne maleństwo"
"Żebro Adama"

Nawet jeśli nie wszystkie z tych filmów są wybitne, to dla gry Hepburn warto je obejrzeć, a po obejrzeniu będzie się chciało więcej i więcej...

globus

Ja nie mogę nigdzie zdobyć "Nad złotym stawem", na którym mi bardzo zależy. Jeśli ktoś miałby informacje, gdzie można ten film dostać proszę o informacje... Z góry dziękuję ;)

globus

Najlepszym i najszybszym sposobem jest obejrzenie go online, z niektórych stron da się nawet ściągnąć go na dysk, a potem napisy do tego które na pewno można znaleźć w internecie. Wystarczy w wyszukiwarce wpisać "On golden pond" online. Ja znalazłem i myślę, że również sobie z tym poradzisz. Miłego oglądania :)

globus

Tutaj w formacie mkv (trzeba mieć specjalne kodeki)
http://www.warez-bb.org/viewtopic.php?t=3418467&highlight=&sid=c871d44cf65f9b897 17cd54f816e6f70

Lub wersja XviD
http://www.warez-bb.org/viewtopic.php?t=1400746&highlight=&sid=c871d44cf65f9b897 17cd54f816e6f70

globus

dodałabym jeszcze:
Morning Glory (Poranna chwała)(1933)
Alice Adams (1935)
Holiday (Wakacje) (1938)
Woman of the Year (Kobieta roku) (1942)
State of the Union (Stan Unii) (1948)
Summertime (Urlop w Wenecji) (1955)
Long Day's Journey into Night (U kresu dnia) (1962)
i On Golden Pond (Nad Złotym Stawem) (1981)
i popieram to, co jest napisane powyżej - Katharine Hepburn jest na tyle fascynująca, że warto obejrzeć każdy film, w którym występowała

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones