Katherine Heigl

Katherine Marie Heigl

7,8
17 046 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katherine Heigl

Może ktoś mi powie czym ta aktorka zasłużyła sobie na tak wysokie miejsce? Jest dobra, ale raczej nie grała w niczym co by wymagało wybitnych umiejętności aktorskich.

Coen_3

A Ty co robisz na tym forum? I tak nic mądrego ne napiszesz.Jak zwykle tylko krytyka,robisz to bo pewnie sam nic nie potrafisz.

użytkownik usunięty
znana_znawczyni

Mi tam nie przeszkadza, z taką urodą można wybaczyć nawet top 50 ;-).

Coen_3

Moze i racja, że Kath nie zagrała w niczym z faktorem WOW, co by wymagało od niej "wybitnych umiejętności aktorskich" ale z drugiej strony w top 100 sa tez Patrick Dempsey i Ellen Pompeo (która jest według mnie denerwująca) wiec widocznie Grey's Anatomy jest po prostu na topie. Zauwazylam tez na liscie Jaime Pressly ktorą pamiętam jeszcze z serialu "Jack & Jill" która też nie należy do tych wybitnych. Wniosek z tego że czasami zwycięscy "konkursów popularności" też dostają się na listy najlepszych.

Osobiście uwielbiam Katherine i uważam że jeżeli znalazła się na liście to powinna być na wyższej pozycji niż Ellen Pompeo...

użytkownik usunięty
Coen_3

Figuruje w TOP 100, figuruje..........:)
Ilu jeszcze pieniaczy i znawców kina będzie się czepiało pozycji jakże to 'anonimowych' aktorów w tym rankingu??:)

Coen_3

A ja uważam że twoja wypowiedź jest głupia i blędna jeśli uważasz że ta aktorka nie zasłużyła sobie na obecność w "top 100". Jest ona jedną z najlepszych aktorek, która już dużo w swoim życiu przeszła, ja przynajmniej moge porównywać ją do takich ludzi jak angelina jolie, czy julia roberts. Jej rola w "Chirurgach" jest znakomita.

tomekhk

Jak potrafisz w gronie najwybitniejszych znanych Ci aktorek tylko Jolie i Roberts wymienić, to masz co najmniej marne wykształcenie filmowe.

Coen_3

Kath, moze i nie grała w żadnej super-wybitnej produkcji, ale aktorką jest bardzo dobrą, i mam nadzieje ze się na takową doczeka.

Coen_3

obejrzyj sobie Grey's Anatomy to się dowiesz, dlaczego jest w 100. A najlepiej odcinek 2 serii w ktorym umiera jej chłopak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones