Katherine Heigl

Katherine Marie Heigl

7,8
17 049 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katherine Heigl

Czy Izzy wróci do chirurgów w 6 sezonie?? Mam nadzieje ze tak, bo bardzo ja lubie, ale to co zrobiła Alexowi bylo starsznie chamskie...

martysia41a

Wróci w odcinku 6x12. Póki co na jeden odcinek... Ze względu na urlop macierzyński.

martysia41a

wroci:) tylko, ze nie ze wzgledu na urlop macierzynski(nie urodzila zadnego dziecka, w ciazy byl dr. Grey:)) tylko gra w jakims innym filmie i nie mogla wyrobic:)

sloneczkowa

ale adoptowała, więc urlop macierzyński też jej się należy ;)

martysia41a

Mam pytanie do osób ktore na bieżąco oglądają "Chirurgów". Zatrzymałam się na pewnym sezonie i później oglądałam serial tylko po "łepkach". Wiem ze Izzy miała raka, może ktoś mi napisać czy przeżyła. Pamietam, ze w którymś z odcinków rozmawiała z chora dziewczynka i jeszcze tego dnia zmarła, niestety nie wiem co było dalej ...

milk_shake

****************** SPOILER ******************************************


W finale 5 sezonu Izzy umarła, tzn. technicznie stanęło jej serce, ale ją reanimowali i ożyła. Niestety w kolejnym sezonie, w związku z tymi zawirowaniami w życiu grającej Izzy K. Heigl, o których była mowa we wcześniejszych postach, Izzy ciągle pojawia się i znika, z czym moim zdaniem, bardzo nieudolnie radzi sobie scenarzystka ( np. Izzy odchodzi, bo myśli, że wyrzucono ją z pracy przez Alexa,a potem wraca, ale on już jej nie chcę, choć niby wciąż ją kocha, a więc ona znowu odchodzi... ^^) generalnie lipa.

Inka___154

A mozesz dac jeszcze jeden spoiler i opisac co dokladnie zrobila Alexowi ?? :DD

Isabel_Evans

SPOILER!!








Izzy w szóstym sezonie jest ciągle chora, ale postanawia wrócić do pracy, ponieważ boi się, że w związku z fuzją może stracić posadę. Alex mówi szefowi, że Izzi jest ciągle słaba, ale bardzo się stara i że ta praca jest dla niej bardzo ważna. Później Izzy popełnia błąd, w skutek którego jedna z jej pacjentek traci szanse na przeszczep nerki. Szef zwalnia ją i wspomina, że rozmawiał o niej z Alexem. Izzi stwierdza, że została wyrzucona przez Alexa. I wtedy po prostu znika. Zostawia Alexowi list, w którym pisze, że od niego odchodzi. Potem przestaje się odzywać, nie odbiera telefonów.

martysia41a

odchodzi na zawsze
http://www.swiatseriali.pl/seriale/chirurdzy-321/news-odchodzi-na-pewno,nId,2432 43

martysia41a

Nie, Shonda Rhymes zgodził się zwolnić ją z kontraktu 18 miesięcy wcześniej niż powinien. Jednak co poradzić? W wywiadzie wyznała, iż po części cieszy się, że już nie wcieli się w Izzie (której postać zniszczyli w 5 sezonie :/) i może bardziej skupić się na rodzinie oraz ma możliwość zabłysnąć w produkcjach na dużym ekranie. Mam tylko nadzieję, że jej odejście nie będzie wyglądało tak:
- Co z Izzie?
- Słyszałem, że zmarła.
- A to przykre.
I koniec! :/

martysia41a

to niestety koniec roli Izzie stevens...producenci serialu sa niezle
wkurzeni na aktorkę, gdyz zawalala terminy...postanowili usunac jej role i
podziekowac odtworczyni poki co...w sumie to jej nie zabili wiec pewnie w
jednym czy dwoch odcinkach moze sie jeszcze pojawic

martysia41a

nie chcę robić złudnych nadziei, ale trafiłam na artykuł: http://perezhilton.com/2010-08-23-will-katherine-heigl-return-to-greys-anatomy w skrócie: shonda nie wyklucza, że w 7 sezonie będzie mowa o izzie i sama heigl mówiła, że z chęcią by wróciła (o ile to nie plotki..), więc kto wie, co się wydarzy :) oby, bo chirurdzy powoli przestają być starymi dobrymi chirurgami : ( choć ponoć w styczniu szykuje się szokujący dobry odcinek 11 :)

agula_131

chciałabym, aby Heigl znowu wróciła do Chirurgów. Izzie była jedną z fajniejszych postaci i bardzo żałuję, że Shonda potraktowała sprawę w formie papierka rozwodowego dla Alexa. niestety podzielam zdanie agula_131 - chirurdzy powoli przestają być starymi dobrymi chirurgami. :(

martysia41a

uważam ze w strasznie głupi sposób odeszła zostawiła alexowi głupi liścik niedługo po ślubie ,pojawiła się jeszcze raz ze starym nauczycielem a odeszła

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones