Katherine Heigl

Katherine Marie Heigl

7,8
17 024 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katherine Heigl

Katherine Heigl w serialu Firefly Lane wygląda odpychająco, młoda baka a naprawdę wygląda jak mocno po pięćdziesiątce. Może ma jakieś problemy zdrowotne?

robin2003

Jak dla mnie dalej jest piękna ale też zwróciłam uwagę, że jakoś inaczej wygląda. Możliwe, że to przez kolor włosów. W blond wygląda ładniej według mnie i młodziej. Twarz w serialu ma też taką lekko naładowaną medycyną estetyczną :D Od razu mówię, że nie jestem przeciwniczką i popieram poprawki z umiarem. Jednak to co może mieć wpływ, że inaczej wygląda :) Dopiero zaczynam serial ale jak gra tam bogatą to pewnie i do roli musiała dostosować wygląd :)

robin2003

Mega źle wygląda . Fakt. Usta jakby robione ogólnie niekorzystnie.....

robin2003

Bo utyła, oczywiście nie jest gruba ale już nie ta figura co dawniej co także wpłynęło na twarz która zrobiła się okrąglejsza.

robin2003

nie wyglądała źle jak dla mnie

robin2003

Zawsze wyglądała starszej, niż wskazywała jej metryka, ale ogólnie ładna jest

robin2003

To prawda. Najprawdopodobniej zgodnie z trendami, zaczęła majstrować przy buźce. Wygląda jak plastikowa laleczka. Usta, policzki, wszystko to jakieś nienaturalne. A taka ładna była...

Bokciu

Tego nigdy nie zrozumiem. Po kiego grzyba ładne kobiety robią sobie taką krzywdę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones