Katherine Heigl

Katherine Marie Heigl

7,8
17 049 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katherine Heigl

Katherine to jedna z najpiekniejszych kobiet na świecie (oczywiście mi znanych). W moim prywatnym rankingu najładniejszych znajduje się na pewno w pierwszej trójce. Trudno znależć mi drugą aktorkę dysponującą taką urodą. Jest dla mnie filmową boginią piękna i naprawdę niewiele aktorek może się z nią równać. Filmy z jej udziałem zyskują od razu w moich oczach choćby ze względu na jej oczy, które swoim blaskiem moga oślietlić cały film. Ciągle mam nadzieję, ze jej kariera jeszcze się rozwinie, co po roli w "Chirurgach" jest bardzo prawdopodobne. Tymczsaem Kati pozostaje dla mnie symbolem sexu, nieziemskiej urody, boskiej cielesności. Katherine pozostaję twoim oddanym fanem.

ProF_A_N_

P.S. ten znak zapytania w temacie jest w sumie zbędny.

ProF_A_N_

Zgadzam sie z tobą całkowicie zapraszam do mnie chetnie poznam fanów
Katherine Heigl

LOve_tOM_2

A ja sie zgadzam z wami. Sarah bue zapraszaj do siebie skoro nie masz ochoty rozmawiac. Napisalam do ciebie na blogu i podalam nr gg , a ty nie to ze nie odezwalas sie to jeszcze usunelas moj post :(

gaworld

Wybaczcie ze tu o tym pisze. Love Tom odezwij sie do mnie na gg, nr masz w profilu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones