Katherine Heigl

Katherine Marie Heigl

7,8
17 022 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katherine Heigl

W sumie ma dopiero 40 lat, ale dla kobiety a już szczególnie aktorki to trudna data. Jakieś 15 lat temu latem 2003 roku zobaczyłem ją w filmie "100 dziewczyn i ja" i pomyślałem sobie szkoda że taka świetna nie zrobiła kariery i marnuje się w komedyjkach klasy licealnej. Miała wtedy jakieś 25 lat ale było o niej dość cicho. A wystartowała z przytupem w połowie lat 90 partnerując Stevenowi Segalowi i Gerardowi Depardieu. Uznano ją wtedy za nowy symbol seksu (17lat!). Jednak może moje myśli pomogły i "Chirurdzy" odnieśli sukces, odeszła z serialu i zaczęła grać w komediach romantycznych z dużym powodzeniem stając się jedną z ulubionych aktorek tego nurtu. W tamtych latach była moim numerem jeden -bardzo mi się podobała. Wspominam złamanie z jakim doszła do mnie myśl o jej ślubie. Ostatnio złapała jednak jej kariera złapała zadyszkę. Może za dużo tych komedii romantycznych. Można utknąć jak Meg Ryan.
Ze względu na stare lata życzę jej nowego repartuaru.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones