Katherine Heigl

Katherine Marie Heigl

7,8
17 049 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katherine Heigl

Odchodzi z "Chirurgów";((( a była tam najlepsza( wg mnie), głupio będzie oglądać ten serial bez niej;((

Bisexidryna

Własnie tez o tym przeczytałam... ehh masz racje bez niej to nie to samo ;(

Kama06

Szkoda, szkoda... Ciekawe w jaki sposób zniknie z serialu. Mam nadzieje, że nie uśmiercą tak cudnej postaci, jaka jest Izze. Heh.

Beyond_World

Prawdopodobnie ja uśmiercą;( mają zdiagnozować u niej jakaś poważna chorobę;(

Bisexidryna

Miejmy nadzieję, że to jest głupia plotka wyolbrzymiona przez prasę.
Ja czytałam w "Gwiazdach" (dodatek do Faktu), że jednak zostaje, ale w Bravo Girl, że odchodzi! Niech tego nie robi, jest jedną z najlepszych aktorek w całej obsadzie!

Izzie_Mered_Addi_Christa

Już zdiagnozowali nowotwór. Ciekawa jestem czy Katherine odejdzie z serialu, czy zostanie i będzie cudowne ozdrowienie... Osobiście bardzo lubię jej postać, ale złośliwy nowotwór z 5-cio % szansą na przeżycie i zupełne ozdrowienie było by nieco naciągane.

jennny07

Kurde też się właśnie wkurzyłam jak obejrzałam ostatni odcinek bez sensu!!!

agaes9

Katherine zostaje w serialu, tak jak i T.R Knight - oboje chcieli odejść i oboje podobno zostają (tak kiedyś na onecie pisali.)

nemo566

Tak, zostają, ogłosili że mają podpisane kontrakty i zostają.

PrzemQ_3

o jak dobrze;DDDD

Bisexidryna

nie wiem jak wy, ale ja już obejżałam cały 5season i nie wiem czy oni oboje bedą jeszcze w tym serialu grać...:(

Kaili

czytalam na onecie (niedawno), ze producenci z ABC oglosili fanom, ze podpisali z Katherine KONTRAKT na 6 sezon; a co do T.R Knight'a to nie wiem :/

Bisexidryna

Mam nadzieje że Izzie nie odejdzie ,a co do georga to może odejść.

19madzia945

Ależ nie, jaka by to była strata dla serialu. O wiele bardziej wole, gdyby odeszła Izzie ze śmiercią której zdążyliśmy się pogodzić. Zresztą w jej małżeństwie się mąci, jest zmęczona swoją ą chorobą... Z drugiej strony George... Hmm hm... Dla mnie bohater, chce iść do wojska. Jakaś nieznajoma jest z nim i trzyma go za dłoń, zakochując się w podzieńce za uratowanie życia.

Beyond_World

A więc:
George umrze
Izzie przeżyje.
Takie coś już krąży w necie od dłuższego czasu, na podstawie wywiadów, oświadczeń.... itp.

fabcos

T.R Knight odchodzi (gdzieś na forum Chirurgów to czytałam) a ona zostaje. szkoda bo wolałabym żeby George przeżył chodź do niej nic nie mam. lubię ją ale za role w Roswell

Bisexidryna

Bzdura. Kat na szczęście nie odchodzi <33 Natomiast zwolniono T.R Knight'a, który najprawdopodobniej zostanie uśmiercony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones