Katherine Heigl

Katherine Marie Heigl

7,8
17 049 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katherine Heigl

Może moja opinia wyda Wam się trochę dziwna, ale po obejrzeniu filmu Wpadka nabrałam do niej obrzydzenia choć jest piękną kobietą. Nie wiem czemu mam takie odczucia:/

anitka91_16

Bo po prostu dziwna jesteś.... Ciekawe jakiego obrzydzenia nabierzesz do siekie kiedy urodzisz własne dzieci

Diakon_Frost

eee bez przesadyzmu! prawda jest taka że aktorzy występują dla nas - widzów i to jak ich spostrzegamy to nasza osobista sprawa co nie znaczy że nie wolno nam wyrażać opinii nie ma co się rzucać ;]. Mnie fascynuje jej... sama nie wiem.. czy to mimika czy oczy.. ale fakt że buzię ma bardzo ładną i bije od niej coś czego np. (dla mnie) nie ma Sandra Bullock.
Pozdrawiam.

Ucieczka

zgadzam się z Tobą. nie wiem czemu, ale nigdy nie pomyślałam, że nie lubię tej aktorki. podoba mi się w niej to, że pomimo wielkiej sławy i urody, sprawia wrażenie normalnej, zwyczajnej, ciepłej dziewczyny.

kitket555

Wielkiej sławy? 27 sukienek? Walentynki? eeeeee :|

powerful_warrior

sławą można nazwać to ze film z jej udzialem zostalwyemitowany w takim zacofanym kraju jakim jest polska...

powerful_warrior

Zgadzam się z madzia_6 :)

Ponadto: Film denny natomiast aktorka zyskuje tylko dzięki aparycji.

xardas17

Najlepsza była w takim sławnym filmie Zyzzyx Road, tak.. Zdecydowania sławna i lubiana... legenda kina już za życia. Powiem szczerze, że wcale się nie dziwię, ze w Polsce za gwiazde uważa się Cichopek.... tak Katherine byłaby u nas megagwiazdą. Ja się tylko powiem: Wymień film, JEDEN dobry film, w którym zagrała.

jakwit10

Dobry film w ktorym zagrala Katherine to (oczywiscie moim zdaniem) to "Tata i malolata" z Gererd'em Depardieu...oczywiscie byla wtedy o wiele mlodsza a juz potrafila stworzyc naprawde fajna postac!! Pozdro

jakwit10

Brzydka prawda
Chirurdzy - serial ale gra w nim genialnie.

Diakon_Frost

Ta aktorka jest jakoś tak naturalnie piękna !!
Super babka. Od niej aż bije ciepłem i widac, że jest bardzo wesoła (a jeśli to tylko gra, to znaczy, że jest bardzo dobrą aktorką - którą oczywiście jest xD )Bardzo miła postac i fajnie zagrana rola w Grey's Anatomy.

użytkownik usunięty
_SuChY_

najpiękniejsza kobieta jaką kiedykolwiek widziałam. nawet w lustrze nie widzę ładniejszej ;d

ómarnołam, po przeczytaniu tej wypowiedzi xDD


Mi ona nigdy nie zbrzydnie (zapewne). Wydaje mi się normalną i miłą babką. Przynajmniej takie mam odczucie kiedy ją oglądam.

Abfgangel

Ale wy sie podniecacie nie patrzy sie na urode tylko na gre aktorską pajace dla mnie ona jest bardzo przecietna aktorka niczym sie nie wyróznia i jej nie lubie jak w tv leci z nia jakis film to zmieniam kanal nie powiem bo ladna jest ale jako aktorki jej nie lubie i juz zapewne nigdy nie polubie.

D3Mania

Może jak nauczysz się pisać gramatycznie poprawne zdania to też zmienisz zdanie o Katherine Heigl.

D3Mania

patrzę na grę aktorską. genialna ;]] to moje zdanie i chyba nie jestem całkiem zryta, bo lubię też grę angeliny Jolie a nie lubie cichopkowej?

D3Mania

Moze i jest przeciętna, choć wg. mnie tak nie jest, ale jako aktorka zapada w pamięć i to mi się wydaje jest najwiekszy sukces aktora, zapaść w pamięć widzów, być moze nie dokońca sie pamięta fabułę filmu, ale zapamietuje się Ją i otoczke ciepła które Ją odtacza i życzliwego rozbrajającego spojrzenia. Mozna by się zakochać w takiej dziewczynie jak Ona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones