Katheryn Winnick

Katerena Anna Vinitska

8,5
14 723 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katheryn Winnick

w Housie odc "One day, one room" trzeciego sezonu. Rola naprawde godna podziwu i to nie tylko wg mojej opini. Calkiem dobrze zagrala w 'Going the Distance'. Dziwi mnie czemu nie ma jej w rankingu. Pozdrawiam

Demand90

ma za mało głosów, żeby wejść do rankingu ;]

Demand90

Zgadzam sie z Tobą. Weszłam na jej filmografię żeby sprawdzić w jakich jeszcze filmach/serialach grała właśnie po obejrzeniu House'a. Rola rewelacyjna, jedna z bardziej zapadających w pamięć pacjentek House'a.

Demand90

Mój ulubiony odcinek House'a to właśnie ten z jej udziałem. Zazwyczaj nie zwracam zbytniej uwagi na postacie epizodyczne w serialu, ale jej rola jest naprawdę godna zapamiętania. Będę musiał zobaczyć coś więcej z jej filmografii, bo jak na razie poza kilkoma epizodami w serialach widziałem z nią zaledwie jeden film, z tym że kompletnie jej z niego nie kojarzę.

Sheo

a w jakim ona grała odcinku bo niemegę sobie przypomnieć a możliwe że go przegapiłam i chciałabym obejrzeć

agnessa

3 sezon 12 odcinek "One day, one room"

Demand90

Mi też ten odcinek zapadł szczególnie w pamięci :)

Demand90

Odcinek naprawdę zapadający w pamięć, tak bardziej...głęboki. A rola Katheryn? Komentarze powyżej mówią wszystko, bezbłędna, bardzo silna chemia między nią a Housem :)

Demand90

Nie jestem jakąś wielbicielką Housa, ale lubię obejrzeć sobie od czasu do czasu jakiś odcinek i ten akurat oglądałam. Z dziewczyną, którą rolę odgrywała Winnick Housa łączyła taka więź, to było mocne :D
A odcinek spoko XD

Demand90

Nigdy wcześniej jej nie widziałem ale oglądając Vikingów skojarzyłem ją z tym epizodem Housa .Czyli musiała zagrać bardzo dobrze skoro mój mózg ją skatalogował i potrafił ją wyciągnąć po paru latach.

Demand90

Podbijam temat, bo jej występu w House MD nie ma w filmografii, więc może ktoś mógłby się tym zająć ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones