Kathleen TurnerI

Mary Kathleen Turner

7,7
5 006 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kathleen Turner

Oglądam właśnie "Miłość, szmaragd i krokodyl". Jest taka naturalna i po prostu ładna że te dzisiejsze sztuczne mogłyby Jej najwyżej nasikać na buty.

Witek_9

PS. Moim zdaniem tylko jedna aktorka przed Nią miała takie dziwne coś w sobie; Louise Brooks.

Witek_9

Oglądałam przedwczoraj z dzieckiem i dokładnie to samo sobie myślałam ;) Teraz takich aktorek już nie ma...

bunbury123

Wiedziała o tym że robi wrażenie na facetach. Powiedziała kiedyś: "Kiedy idę ulicą, mija mnie facet i się za mną nie obejrzy to wiem na 100% że jest gejem". Szkoda że choroba tak ją zniszczyła.

Witek_9

Najpiękniej wyglądała w filmie „Człowiek z dwoma mózgami”. W latach 80tych chyba nie było większej seksbomby. Jeszcze zanim zdiagnozowano u niej chorobę zniszczyła Ją operacja nosa której musiała się poddać po tym jak uległa wypadkowi na planie filmu „Detektyw w szpilkach”. Oglądałem wczoraj „Blues tajniaków” i w tym filmie nadal jest szczupła i ma super ciało ale ten nos zniszczył całą Jej urodę i postarzał. Widać to zreszta w galerii zdjec.

Witek_9

Przez chwilę tylko. Potem babol

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones