Kathleen TurnerI

Mary Kathleen Turner

7,7
5 024 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kathleen Turner
Super_Monisia

co za fajny komentarz szkoda, że taki GŁUPI

efka__

A co jest głupiego w tym, że żałujemy straconego czasu? Myślisz że starzejąc sie ludzie stają się szczęśliwsi? Że mając 60 lat zagra jeszcze jakąś główna rolę?Hamuj trochę słownictwo dobrze? Bo też mogę zacząć używać epitetów

Super_Monisia

epitet użyty w stosunku do komentarza nie osoby, a Twój komentarz nie wyraża żalu za straconym caszem

efka__

Słowo "szkoda" to wg Ciebie nie żal? No cóż... co tu komentować

Super_Monisia

Nie zrozumiałaś Supr Monisiu, to słowo odnosiło się do Twojego drugiego komentarza. Kończę temat.

efka__

Spoko. Mnie po prostu chodzi o to, że żałuję, że już pewnie nie zagra jakiejś wielkiej roli, bo aktorki w Hollywood to tak do 50-ki to max, a potem niestety odcinanie kuponów

użytkownik usunięty
Super_Monisia

Zgadzam się. Szkoda i to nie tylko jej ale wszystkich aktorek które były kiedyś ładne a teraz wyglądają jak babcie albo naładowane botoksem pasztety jak Meg Ryan czyli Nicole Kidman. Wydaje mi się że mężczyźni ogólnie mają łatwiej z tym starzeniem. Kobiety mają więcej pecha i muszą cierpieć:)

Sama prawda! Faceci grają do końca, kobiety z małymi wyjątkami zwykle do 45 - 50 max

Super_Monisia

No nie tak do końca... Przykładem jest chociażby Judi Dench czy wcześniej np: Katherine Hebpurn...

Super_Monisia

Niestety czas dla aktorów mija tak samo jak dla nas

Don_Marcello

Co zrobić, takie to życie...

Super_Monisia

Dlatego trzeba z niego korzystać ile sił i póki czas! :* To jak? U mnie czy u Ciebie? :)

hitman4334

Musiałbyś z moim chłopakiem pogadać, ale chyba się nie zgodzi:)

Super_Monisia

Wręczam Ci złotą łopatę za odkopanie mojego starego posta. Nie traktuj swojego chłopaka tak przedmiotowo, nie jest Twoją własnością. Prawidłowa forma to np. "mój partner życiowy".

hitman4334

Partner zyciowy w wieku 14stu lat ;) ?

h_pat

W średniowieczu to było na porządku dziennym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones