Katie Cassidy

Katherine Evelyn Anita Cassidy

6,7
5 154 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katie Cassidy

Hmmm, pierwsza Jej rolę widziałem teraz ostatnio w Wyspie Harpera. I hmmm, nie ocenię Jej gry aktorskiej, bo tutaj praktycznie nie ma co oceniać - zresztą wszyscy grajacy tam aktorzy mniej lub bardziej robią to słabo. Za to jesli chodzi o urode - nie ma sobie równych. Wygląda wspaniale w tym serialu, pomijam że sporo ujęć to świeczki w oczach, ta kobieta jest fenomenalnie piękna. W blond włosach już zdecydowanie mniej niezwykła, jednak wciąż przyciąga wzrok. Kobieta ta ma fenomenalne usta i oprawę oczu. Mam nadzieję że w przyszłości poza urodą, będę mógł mówić w superlatywach także na Jej grę aktorską. Czego Jej, sobie i wszystkim kinomaniakom życze :)

użytkownik usunięty
maroo_2

W blondzie wygląda jak typowa "ładna niunia", ciemne włosy dodają jej charakteru. Wydaje się naturalniejsza.
Poza tym według mnie Katie wygląda o wiele lepiej w filmach, na "ruchomym" ekranie niż w sesjach zdjęciowych. Zgadzam się, piękna kobieta.
I również mam nadzieję, że będę miała przyjemność oglądać ją w naprawdę dobrych rolach.

użytkownik usunięty

damn she is hot :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones