Katie Cassidy

Katherine Evelyn Anita Cassidy

6,7
5 144 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katie Cassidy

Ci co się podniecają tą aktorką chyba oczu nie mają.Jej gra aktorska jest maksimum na średnim poziomie a jej uroda?Gdyby zeskrobać z jej twarzy te tony makijażu co ma nałożone wyglądałaby bardzo przeciętnie.Są o wiele ładniejsze jak i mądrzejsze aktorki od niej.Ona jest po prostu słaba.

aron_4

W Supernatural była boska ,teraz rzeczywiście nadużywa tapety ale w sumie kto teraz nie nadużywa

Danio31b

Wtedy prezentowała się dobrze teraz jakaś taka chuda na twarzy i w ogóle mało atrakcyjna.Przynajmniej dla mnie.Za bardzo taka "sztuczna"

aron_4

no tylko wtedy miała 21 lat chyba ,czas leci nieubłaganie niestety a laski się szybko starzeją

Danio31b

no tak młodsza wtedy była,nie powiedziałem że jest teraz stara tylko że w Arrow w ogóle się nie prezentuje ani jaki aktorka ani jako kobieta.Zdecydowanie wole wygląd Felicity i Thei,obie atrakcyjne babeczki.

aron_4

Thei bez makijażu ....odradzam patrzeć..!!!!

były kiedys gdzies fotki Laurel podczas treningu przygotowawczych do serialu,bez makeupu...nie było tak zle,poważnie

Danio31b

Taka straszna? :D https://www.facebook.com/OfficialKatieCassidy/photos/a.757349270989439.107374182 8.757344064323293/834653069925725/?type=1

użytkownik usunięty
aron_4

Miałem dokładnie to samo napisać. Ona nie jest 'naturalnie ładna', tylko "zrobiona". Bez tapety wyglądałaby bardzo przeciętnie.

aron_4

Z tą tapetą to tak zapewne nie jest do konca prawda,fakt faktem wygląd mocno poprawia,ale to jest tak w większosci aktorek modelek jak i zwykłych dziewczyn na ulicy,

wynajmuje dwa mieszkania dla ośmiu studentek i wiem jak wyglądają zazwyczaj,ale gdy wejde tam do nich w odwiedziny o 9 rano (jeszcze bez makijażu) to zastanawiam sie co to za przeciętniaki u mnie mieszkają,pisząc krótko i pół żartem pół serio Makijaż to wynalazek ludzkosci...hehe

aron_4

Ty byś był ładniejszy i lepszym aktorem? buhhaha normalnie ubaw. Fajnie gra..ma cos w sobie ciekawego..a wszystkie sceny w których łzy jej sie cisna na oczy rozczulaja niesamowicie. Dla mnie jest na plus i tyla.

waga55

W 1 sezonie wyglądała dobrze, ładna buzia, trochę za chuda i za duże piersi, jakieś takie nieproporcjonalne... ale to mało ważne... W 2 sezonie jak ją zobaczyłam, to myślałam, że to inna aktorka. Końska twarz. Wydaje mi się, że to ma związek z usunięciem 2 podbródka, który w 1 części jeszcze miała i mam na myśli operację, bo nie schudła aż tyle, by go stracić naturalnie. Coś okropnego. Nie można na nią patrzeć.
O Jej grze się nie wypowiem, niszowa aktorka.

aron_4

Post dodany sto lat temu, ale to dla tych którzy mówią, że nie potrafi grać https://www.youtube.com/watch?v=wYSslms8H44

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones