Katie FindlayI

Katherine Findlay

6,3
1 868 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katie Findlay
mimiii87

Ja tak samo! Strasznie są podobne :)

mimiii87

ja też dałam się zwieść, strasznie podobna do Zimów - one też są chyba dwie (siostry). Ogromne podobieństwo :) może to kuzynka :D

mimiii87

Podbijam :) Choć trochę ładniejsza ;)

mimiii87

też myślałam, że to ona ;)

mimiii87

Tak, też od razu skojarzyła mi się z bad girl z Californication, choć faktycznie, jest ciut ładniejsza.
Filmografia zaś powiedziała mi, że kojarzę tę twarz z jeszcze jedną rzeczą - plakaty serialu The Killing i rola zamordowanej Rosie!

mimiii87

Czy ja wiem, sprawdzcie w googlach : KATIE FINDLAY ELEANOR CALDER i dopiero zobaczycie podobiznę :)

mimiii87

ogladajac serial "the killing" widzialam plakat, i bylam pewna ze to madeline :) dopiero w ostatnim odcinku 2 serii jest pokazana normalnie, nie jako zwloki ;) i cos mnie tknelo ze to chyba nie ona, bo za ladna :) i prosze, nie tylko ja ją pomylilam.

mimiii87

dokładnie :D

flowwer

Szukałam tego tematu! Zobaczyłam jąprzypadkiem w Carries Diaries i mówię: "Skądś ją znam!". Zboczenie skierowało mnie na filmweb i znalazłam jej osobę. Przeszukuję filmy... Nie no: "Nie, to za mało. Z filmów w których ledwie wystąpiła nie mogę jej pamiętać..." Dla pewności obejrzałam losowy odcinem TCD i nagle: "Nie! To musi być ona i ktoś na filmwebie zdublował albo oszalałam!" Są identyczne!

mimiii87

Dokladnie.Wlasnie sprawdzalam czy to nie ona:)

mimiii87

Dokładnie to samo, właśnie odpaliłam How to get away with murder i byłam pewna, że skądś ja znam, patrzę w filmografię a tu nic nie widziałam. Dopiero znalazłam ten wątek i sie upewniłam, że dla mnie to była jedna i ta sama osoba :P

Karesia

Miałam tak,jak Ty:)

mimiii87


madeline zima z twarzy wygląda jak jej brat

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones