Katie HolmesI

Kate Noelle Holmes

6,9
10 409 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katie Holmes

Gra beznadziejnie i tak samo wygląda. Nie dajcie się zwieść na to zdjątko u góry :/ Kiedyś myślałam że jest fajna bo grała w "Jeziorze Marzeń" uroczą i miłą dziewczyne... A teraz jako wielka żona Cruisa myśli tylko o kasie i sławie. NIENAWIDZE JEJ !!!

Rockin_Up

ona jest śliczna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

onyks11

Ona jest żadna i mysli że wszystko moze ma krzywy zgryz
który tegraz dopiero poprawiła sobie nienawidzę jej

onyks11

ona jweste śliczna ha ha krzywe zęby i usmiech potwor

Rockin_Up

potwierdzam!ma ryj jak ciasto fee.a do Batmana-Początek totalnie nie pasuje

Iciusia

zabić!!!!
kocham czytać takie rozmowy, blehehehehehe.

Swistak_9

taa niech zyje zazdrosc;p

Martinezz_2

zdecydowanie nie;] ale rzeczywiście takie rozmowy prowadzą do nikąd ;P

Iciusia

żałość:D
dziewczyny, trochę życzliwości.

Martinezz_2

Zazdrosc moze z twojej strony ale zazdroscic mozna Angelinie Jolie Evie Longori ,Olsenka ,Lindsay , albo Kat Heigl ,Gülcan Karahanci A NIE TAKIEMU POTWOROWI JAK ONA Z KRZYWYM ZGRYZEM I ŻADNYM RYJEM

LOve_tOM_2

o matko, to żeś dała przykłady O_o . tez nie lubie holmes, ale Lindsay?!?! olsenki, te chude dziwadla? co do jolie to sie w 100% zgadzam. a longoria... wpiszcie sobie w google "eva longoria without make up" i zobaczymy czy nadal bedziecie uważac, że jest piękna

LOve_tOM_2

o matko, to żeś dała przykłady O_o . tez nie lubie holmes, ale Lindsay?!?! olsenki, te chude dziwadla? co do jolie to sie w 100% zgadzam. a longoria... wpiszcie sobie w google "eva longoria without make up" i zobaczymy czy nadal bedziecie uważac, że jest piękna

Rockin_Up

hehe same dziewczyny się udzielają że jest brzydka itd.. dla mnie jest śliczna i utalentowana. Oh wy zazdrosne dziewczyny:P

kameq

Zgadzam sie, sliczniutka i fajnie gra :D Zawsze mi sie podobala, z wygladu i z gry aktorskiej...

Matiz77

Ja podobnie jak kolega powyżej własnie skonczyłem oglądać "Go" i wpadłem się dowiedzieć co to za ślicznotka. Dziewczyny, przesadzacie.

Remig

nie wiem jak ona znalazła się w biznesie. Aktorka z niej żadna.

Remig

nie wiem jak ona znalazła się w biznesie. Aktorka z niej żadna.

Krolik_Pudding

lOve Tom tuttaj na nią najeżdża a skoro to sama pewnie ma krzywy rey bo stawiła na bloga zdjęcia modelki i podpisała jako swoje, poprostu nie normalne/....

Krolik_Pudding

Katie no moze jest troche ladna, i jeszcze na poziomie Jeziora marzeń byla spoko i dalo sie ją ogladac.... ale kiedy zaczela grywac w innych produkcjach jej czar prysl, bo okazalo sie, ze wcale nie wykreowala Joey, bo np. w Batmanie nadal jest mala zagubiona sierotka, tak jak w serialu... ona nie tworzy postaci i wszystko gra tak samo

akrim

ona jest zajebista!! tylko ma męża kretyna

Rockin_Up

sama jestes brzydka i bez talentu, polskie frustracje, jedynie potraficie zazdrosci innym sukcesu,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones