Katie HolmesI

Kate Noelle Holmes

6,9
10 409 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katie Holmes

leci na kasę Toma Crusa widziałam ja w jednej gazecie niemieckiej bez makijażu okropnośc ...

Katherine

jezu ty jestes jakas psychiczna ;/ zamow sobie wizyte u jakiegos psychiatry!! naprawde masz kompleksy , przeszkada ci cos w tych aktorkach , moze odpowiem za ciebie zazdroscisz im. ile jeszcze aktorek obrazilas (narazie naliczylam 3[smg.witherspoon.teraz holmes] , moze napiszesz po kim jeszcze pojechalas , ponabijam sie troche z twej glupoty) naprawde dobrze ci radze lecz sie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Katherine

,,ic" :D bozeeeeeeeeee. Katie wcale nie ma pryszczatej mordy!!! pic na wode fotomątaż. Nawet wiesz kiedy psychoanalityk przyjmuje, chodzisz??

Kassjaa

Fotomontaż lecz się i zacznij czytac zagraniczne pisma

Katherine

sory ale moze troche kulturalniej ????? ja tez nie przepadam za panią Holmes ale to nie znaczy zeby w taki sposob o niej mowic....to pewnego rodzaju prymitywzm..
spokojnie

depa_billaba

prymitywizm to twoje drugie imie!!!po twoich niezwykle wulgarnych tekstach wnioskuje ze jestes zwykla gowniara i nie masz wiecej niz 14-15 lat, a jezeli jestes starsza to dziwie sie tobie ze nie wstyd ci za takie slownictwo!!!dziewczyna musi sie szanowac, czy ty myslisz ze jak wyklniesz jaka aktorke czy uzytkowniczke to jej za przeprzoszeniem dojeb*** albo ja obrazisz???odp jest bardzo prosta :NIE!!! ublizasz jedynie wlasnej osobie,zapytam :czy warto???co z tego masz???odp. NIC!!!
zal mi ciebie ,choc cos mi sie zdaje ze to prowokacja, ale jezeli nie to coz...
jak juz pisalam gdybys byla moja siostra to dostalabys porzadne wpier*** za takie slownictwo, hamuj sie dziewczyno bo az szlak mnie trafi gdy czytam jak dziewczyna sama sie tak gnoi!!!

lexi_20

według mnie katie Holmes jest brzydka....w filmy w których gra nie są zaciekawe...np; córka prezydenta..:/ beznadzieja...A pozatym po to jest te forum na filmwebie żeby wyrażać swoj opinie na temat różnyc gwiazd i nie wyyzwajcie kogoś bo myśli że Katie jest brzydka bo każdy może mieć swoje zdanie...:/ pozdrawiam:*

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
MadaFakaMan

przepraszam bardzo lexi ale ja mam 15 lat i jestem na 100% madrzejsza od tej kretynki magdy ale mniejsza o to :):):)
magda jestes baznadziejna mozesz sobie obrazac panne holmes ale dalczego obrazasz innych uzytkownikow jestes zalosna jakim prawem obrazasz gwiazdy przeciesz to glupie (nawet bardzo) takie zachowanie swiadczy tylko o tym ze jestes niedorozwinieta i czas najwyzszy skontaktowac sie z psychiatra wiesz co magda po co piszesz takie glupoty przez neta moze urzadzisz strajk przeciew gwiazda bi widocznie ich nie znosisz i spalisz im domy tylko za to ze maja pryszczate mordy ( choc w to watpie) JESZCZE RAZ TO POWIEM J E S T E S B E Z N A D Z I E J N A I L E C Z S I E K***O pozdrowonka i zycze milego dnia (oczywiscie nie tobie madzi bleeeeeeeee zygac mi sie chce gdy o tobie mysle ) paptki :):):)

Lily

PO PIERWSZE NIE MAM NA IMIĘ mAGDA A PO DRUGIE JEJ NIE LUBIĘ I MOGĘ MUWIC CO CHCĘ NA HOLNESKE

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Katherine

co ty się tak irytujesz? nikt do ciebie nie leci z takimi textami! weź wyloozuj

Kassjaa

hmm pewnie tera se myslisz ze przejelam sie twoim wyzwiskami .....a figa bardzo ci dziekuje bo to jeszcze bardziej mnie umocnilo w przkonaniach ze jestes zalosna.........wyzywasz mnie a nawet mnie nie znasz .......wspolczuje ludziom z twojego otoczenia a szczegolne kondolencje naleza sie twojej mamie i siostrzycce bo naprawd niechcialabym miec pod dacham kogos tak agresywnego ,chamskiego, wrednego, zalosnego, beznedziejnego,zawistnego,idio tycznego piepsznietego,zboczonego,wkurz ajacego jak ty (mogla bym cie jeszcze bardziej nawyzywac ale nie chce sie znizac do twojego poziomu )
pozdrowinka dla osob tepiacych osoby takiego typu jak MADZIa 17 (to jej IQ) BuuUUuuHaHaHAHAHAHAHa

Lily

wedlug niektorych chamstwo trzeba zwalczac chamstwem wiec powiem krotko: trzym pysk gowniaro!!!!(musialam to napisac):):):)
czy ty masz tak ubogi zasob slownictwa ze nie potrafisz sie wyslawiac w kulturalny sposob??? ja juz nie moge czytac tego co ty bazgrzesz , wez dziewczyno wyzyj sie na scianie jak nie radzisz sobie z emocjami!!!
masz radoche z tego ze robisz z siebie trywialna bambrowe???

Katherine

http://static.flickr.com/10/12355984_8bff5be560_m.jpg [static.flickr.com/10/12 ...]
OTO FOTA KATIE BEZ MAKIJAŻU

Katherine

jesli to faktycznie ona, to na tym zdjeciu zdecydowanie śliczna nie jest

mike_3

no i co z tego że nie jest boska ale chociaż potrafi się kulturalnie wyrązać a nie jak co poniektórzy przeciesz liczy się wnetrze a nie opakowanie a wnetrze ma napewno lepsze niz ty magdo 17

Lily

Wnętrze jest ci głupio bo nie wiesz co powiedziec jest brzydka
a moje sumienie jest moje i na pewnojest lepsze niż jej i twoje
pomyśl na tym co piszesz

Katherine

a mi niby za co ma byc glupio ??? a tak na marginesie to mowialas ze mieszkam na wiosce. jezeli uwazasz ze jelenia gora jest wiocha to tylko pogratulowac (lol) :p

Katherine

ta fota jest stara i nie ważna:P a po za tym to nie są pryszcze! może dostała jakiegoś uczulenia. Myślisz ze takie coś da sie zakryć make-upem

Kassjaa

Na tych zdjęciach to jest ona akurat pogryziona przez Toma Cruise'a

pozmu

też mi się tak zdaje:)

użytkownik usunięty
Katherine

masz rację. ona ma w sobie coś takiego brzydkiego.... jakoś tak te oczy... jak u mopsa...:| dziwnie to wygląda, no a poza tym kiepska z niej aktorzyna....

a ty to co masz za paszkwila na avatarze? totalna brzydota

użytkownik usunięty
Kassjaa

buahahahahahah :D nie rozluźniaj mnie..... hahah za to jennifer aniston rzeczywiście jest szczytem kobiecego piękna hhhahahaha (tak apropo avatarów)

Kassjaa

Rozne gusta bywaja. Mnie sie tam podoba :D

użytkownik usunięty
Katherine

Hmm,Kathrine nie sądze. Ona go KOCHA. No wiesz KOCHA go az także w kazdej gazecie widzimy ich ohydne przytulone buźki. Co za para!! Powtarzam: Skóra,fura i komóra, plus panna była cnotka,cóż to będzie z tego związku,aż boje się myślec.

A co to niektórym przeszkadza ze się Katie z Tomem związała. Nie macie juz innych problemów? Kochac jej nie musicie ale oceniać a juz napewno obrazac nie powinniście.
Pozdrawiam wszystkich kulturalnych i normalnych na FW

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones