Katie HolmesI

Kate Noelle Holmes

6,9
10 409 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katie Holmes

Kiedyś z nudów oglądałam "Jezioro Marzeń". I tam po raz pierwszy ujrzałam jej przeciętną, wytapetowaną twarz. Pomyślałam sobie, że jak na niezbyt wygórowane wymagania widzów tegoż serialu nadaje się znakomicie. Ale jej plastikowa gra w kolejnych filmach po prostu mnie rozśmieszyła. W jej aktorstwie nie ma nic nadzwyczajnego - powiem więcej, ona się po prostu do tego nie nadaje. A to, że znajduje się teraz tak wysoko, to zasługa szczęścia i, być może, znajomości...

Pomyluna

właściwie to nie jestem taka pewna, czy ona się w ogóle znajduje powyżej pierwszego szczebla kariery :P zdecydowanie nie powinna zajmowac się niczym więcej jak tylko "Dawson's Creek", bo tylko taki marny serial pasuje do jej umiejętności aktorskich... a kto ją oglada, to ja już nie wiem.... :|

Integral_Wingate

Serial nie jest marny, jest bardzo odobry jak na tego typu seriale. A Katie jeszcze pokaże na co ja stać. Nie jest blond plastikową laleczką, tylko piękną utalentowaną aktorką!!!

lady_akira

ona piękna buhahaha chyba bez tapety jej nie widziałaś

Katherine

Daj jakiegoś linka bo ja tez bym chciał ja bez tapety zobaczyć

mike_3

Zachowujecie się jakby ona jedna się malowała do kamer. :))))) Z choinki się urwaliście czy więcej aktorek nie znacie?

Popatrzcie na zdjęcia bez makijażu takich piękności jak: Angelina Jolie, Cameron Diaz, Jennifer Lopez itd. Albo modelek, Naomi Campbell np. :)

KROPKA

nAPEWNO WYGLĄDAją lepiej niż HOLMES Widzialam je bez makijażu i uwież i są lepsze od holmes

Katherine

Pewnie, że są lepsze. Nikt nigdy nie powiedział, że ona jest naj na świecie.
Są lepsze i są gorsze. Normalna sprawa. Nie odkryłeś/aś Ameryki. :)

Ps. Tak przy okazji tematu - Naomi bez tapety jest brzydsza od pięciu Holmes razem wziętych. Takich dziur na twarzy to nie widziałam u najbardziej zatrądzikowanych ludzi jakich znam. A takiego kolorytu skóry (w sensie przebarwień) to nie ma nawet moja babcia, która ma już 83 lata.

użytkownik usunięty
Pomyluna

Moim zdaniem nie jest jakąś wytapetowaną lalką Barbie....A gra świetnie, uwierz mi...

Cieszę się, że tak uważasz Stefi:))

Ciekawe jak ty wyglądasz bez makijażu?? Nie czepiaj się byle czego, ja uważam, że bez makijażu tez jest piękna, nie wiem, czemu ty się tak uwzięąłś na ta aktorkę, idź obrażać swoje Angeliny i inne panienki tego typu, daj spokój Katie, zazdrośc przez Ciebie przemawia i zawiść.

Pomyluna

PLANTIKOWA strzał w dziesiątkę!!!!!!!!!!!! Prawidłowe określenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones